• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Warszewo

Znalezionych ofert: 47

15893785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27920577 15893785 Oferta sprzedaży dwupoziomowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Galaktyka w dzielnicy Warszewo. Osiedle wybudowane przez renomowanego dewelopera Modehpolmo. Na osiedlu znajduje się plac zabaw dla dzieci. W pobliżu miejsca do spacer...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (12 705 zł/m2)

4
2
106.26 m2
2021
15849463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26968085 15849463 Mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji Warszewo... W okolicy lasu i pięknie zagospodarowanych terenów rekreacyjnychSalon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży ogródek. Mieszkanie do zamieszkania w pełni umeblowane i wyposażone. Gustownie i no...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

428 000 PLN (14 861 zł/m2)

1
1
28.8 m2
2019
15882788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673364 15882788 Mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji Warszewo... W okolicy lasu i pięknie zagospodarowanych terenów rekreacyjnychSalon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży ogródek. Mieszkanie do zamieszkania w pełni umeblowane i wyposażone. Gustownie i no...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

428 000 PLN (14 861 zł/m2)

1
1
28.8 m2
2019
15884363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27699813 15884363 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m² położonym na prestiżowym Warszewie (Wzgórza Warszewskie) w Szczecinie.To idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących dużą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

928 000 PLN (9 674 zł/m2)

4
-
95.93 m2
2007
15866171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27313779 15866171 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m² położonym na prestiżowym Warszewie (Wzgórza Warszewskie) w Szczecinie.To idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących dużą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

928 000 PLN (9 674 zł/m2)

4
-
95.93 m2
2007
15883468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675102 15883468 Wyjątkowa nieruchomość - mieszkanie na 6 piętrze z widokiem na panoramę miasta. Budynek posiada recepcję oraz całodobową, profesjonalną ochronę. W pobliżu mieszkania mamy wszelakie udogodnienia. W bryle budynku znajdują się liczne sklepu, drogerie, t...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

595 000 PLN (11 933 zł/m2)

2
1
49.86 m2
2009
15795298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26093143 15795298 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament trzy pokojowe znajdujące się przy ulicy Limby na Warszewie. W cenie nieruchomości umeblowanie i wyposażenie widoczne na zdjęciach.Na powierzchnię 55,4m2 składają się:- salon z aneksem kuchennym z wyjści...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (12 261 zł/m2)

3
1
55.46 m2
2020
15715261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24491413 15715261 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z prestiżowych dzielnic Szczecina - Warszewo. Na powierzchnię użytkową 60m2 składają się:- Przestronny salon - Widna kuchnia w formie aneksu,- Pokój z antresolą,- Korytarz,- Ła...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (10 833 zł/m2)

2
1
60 m2
2017
15819118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591036 15819118 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z garażem, w nowym budownictwie w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko centrum miasta, nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty! Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny znajdujący się na osiedlu Ga...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

929 000 PLN (12 027 zł/m2)

3
1
77.24 m2
2010
15746821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25087484 15746821 Mieszkanie 3 pok położone na II piętrze w budynku z cegły przy ul Kalinowej. Mieszkanie zaprojektowane wg własnego projektu, robi bardzo dobre wrażenie. Salon z jadalnią i kuchnią tworzy jedną całość. Kształt prostokątny, w środkowej części jest ku...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 050 000 PLN (13 076 zł/m2)

3
2
80.3 m2
2011
15889057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842214 15889057 Na sprzedaż nowoczesny apartament z ogródkiem na prestiżowym Warszewie w Szczecinie – idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz spokojną, zieloną okolicę. To wyjątkowe mieszkanie w standardzie deweloperskim znajduje się na pa...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

502 150 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
45.65 m2
2024
15536457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20753953 15536457 Nowoczesny apartament na Warszewie – wyjątkowa inwestycja w Szczecinie!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu w prestiżowej inwestycji na Warszewie, która łączy nowoczesność, elegancję i komfort życia w urokliwym otoczeniu.Szc...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (9 715 zł/m2)

2
1
45.19 m2
2024