• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Warszewo

Znalezionych ofert: 46

15883673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675393 15883673 Nowa niższa cena!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 69,76 m², położone na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku z 2013 roku, zlokalizowane w północnej części Szczecin – Warszewo, ul. Maciejkowa. Podstawowe informacje: 3 pokoje (możliwość wydziele...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (11 325 zł/m2)

3
1
69.76 m2
2013
15883433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675142 15883433 Oferta na wyłączność! Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na zielonym i rodzinnym osiedlu, charakteryzującym się niską, nową zabudową. W okolicy pełna infrastruktura, komunikacja miejska, sklepy, lokale handlowo-...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (11 906 zł/m2)

2
1
53.67 m2
2003
15872757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27501807 15872757 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych dzielnic Szczecina – na Wzgórzach Warszewskich. Okolica łączy spokój natury z pełną infrastrukturą miejską: blisko lasów Puszczy Wkr...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (9 655 zł/m2)

3
1
77.58 m2
2007
15883411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675188 15883411 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych dzielnic Szczecina – na Wzgórzach Warszewskich. Okolica łączy spokój natury z pełną infrastrukturą miejską: blisko lasów Puszczy Wkr...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (9 655 zł/m2)

3
1
77.58 m2
2007
15558891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21265404 15558891 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Oferta dużego mieszkania na Warszewie do własnej aranżacji z balkonem, ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Mieszkanie o powierzchni ok. 89m2 w stanie deweloperskim, z możliwością adaptacji strychu o powi...

Szczecin (Warszewo), Gwiazdy Polarnej

849 000 PLN (9 523 zł/m2)

4
2
89.15 m2
2024
15883478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675126 15883478 Zapraszamy na prezentację przestronnego dwupokojowego lokalu o powierzchni 49,55 m², położonego na popularnym Warszewie. Mieszkanie jest słoneczne, ciepłe i bardzo funkcjonalne, idealne zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję. Mieszkanie: ...

Szczecin (Warszewo), Limby

499 000 PLN (10 071 zł/m2)

2
1
49.55 m2
2018
15626215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22737559 15626215 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokoje na Warszewskich wzgórzach.Zlokalizowane przy ul. Duńskiej, jednak odsunięte od ulicy.Balkon ukierunkowany na cichy dziedziniec.Powierzchnia mieszkania to 70m2, na nią składają się dwie sypialnie, salon z balk...

Szczecin (Warszewo), Duńska

795 000 PLN (11 557 zł/m2)

3
1
68.79 m2
2006
15883237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674788 15883237 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem położone na Warszewie blisko Puszczy Wkrzańskiej. Nowoczesne osiedle składające się tylko z nowych i niskich budynków. W pobliżu Żabka, Biedronka,...

Szczecin (Warszewo), Jaworzynki

599 000 PLN (11 084 zł/m2)

2
1
54.04 m2
2011
15883131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673533 15883131 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z duszą – wysoki standard, duża przestrzeń i gotowy model inwestycyjny.Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o niepowtarzalnym charakterze, które łączy przestronność z przytulnym klimatem poddasza oraz wysoki standard wy...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

715 000 PLN (11 349 zł/m2)

4
1
63 m2
2012
15882790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673368 15882790 Zapraszam do zakupu pięknie urządzonego mieszkania na Warszewie!Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Duńskiej, w cichym miejscu. Z dala od hałaśliwej głównej ulicy, a zarazem blisko do całej infrastrukturu niezbędnej do życia.Usytuowanie na parterz...

Szczecin (Warszewo), Duńska

680 000 PLN (13 255 zł/m2)

3
1
51.3 m2
2000
15882730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673217 15882730 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Mieszkanie idealne dla rodziny.LOKALIZACJAZielone, dobrze rozplanowane osiedle na Warszewie.W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnia, punkty użyteczności publicznej.Do Centrum 4,5 km. Dobra komuni...

Szczecin (Warszewo), Duńska

949 000 PLN (10 515 zł/m2)

4
2
90.25 m2
2009
15503224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19994617 15503224 Do sprzedaży przestronny 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament znajdujący się w 4-lokalowym budynku wybudowanym w 2003r., położonym w drugiej linii zabudowy w dzielnicy Warszewo. Na I poziomie znajdują się:- przestronny salon o pow. ponad 40m2, z wyjśc...

Szczecin (Warszewo), Duńska

1 590 000 PLN (10 930 zł/m2)

4
1
145.47 m2
2003