• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 929

15747943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25104870 15747943 Nowoczesne mieszkanie 37,43 m² – Reda City, etap II – ul. Bronowicka, Gumieńce, SzczecinNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie w II etapie nowoczesnego osiedla Reda City przy ul. Bronowickiej na szczecińskich Gumieńcach.Lokal o powierzchni 37,43...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (13 332 zł/m2)

1
-
37.43 m2
2025
15600847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22204401 15600847 Adaptacja poddasza z 2010 r. w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego tuż obok Placu Rodła. Na powierzchnię użytkową nieruchomości ok 68m2 składa się:- salon ok. 29m2- aneks kuchenny ok. 4,3m2- sypialnia ok. 12,5m2- sypialnia ok. 11,5m2- łazien...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

579 000 PLN (8 541 zł/m2)

3
1
67.79 m2
1897
15884889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714094 15884889 Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,5m2 ,zlokalizowana w samym sercu Szczecina – przy al. Wyzwolenia, naprzeciwko prestiżowego Radisson Blu Hotel Szczecin.To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej mieszkania w ś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

290 000 PLN (10 985 zł/m2)

1
1
26.4 m2
1970
15884969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27715058 15884969 Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,5m2 ,zlokalizowana w samym sercu Szczecina – przy al. Wyzwolenia, naprzeciwko prestiżowego Radisson Blu Hotel Szczecin.To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej mieszkania w ś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

290 000 PLN (10 985 zł/m2)

1
1
26.4 m2
1970
15538719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20787810 15538719 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Przedstawiam na sprzedaż obszerne mieszkanie zlokalizowane w Centrum Szczecin.Lokal znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Powierzchnia lokalu to 135,2 m2, na którą składa się:- 4 pokoje,- 2 x...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (6 052 zł/m2)

4
2
132.02 m2
1930
15882994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673177 15882994 Rezerwacja.Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji.FORMA WŁASNOŚCI: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie należących do Unii Europejskiej.Nieruchomość znajduje się ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

535 000 PLN (10 288 zł/m2)

2
1
52 m2
1995
15790829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25978704 15790829 Rezerwacja3 pokoje o powierzchni użytkowej 50,10m2(całkowita 71 m²) położone na kameralnym, spokojnym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie parku Przygodna – z placem zabaw, siłownią pod chmurką, wybiegiem dla psów i licznymi trasami spacerowymi.Lokal p...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (11 956 zł/m2)

3
1
50.1 m2
2004
15869739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27408000 15869739 Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowe na znanym i lubianym Niebuszewie.Lokal mieszkalny o powierzchni 59,4m2 , na który składają się:- przestronny hall z zabudową meblową,- salon z wyjściem na przestronny balkon od podwórka,- sypialnia (przygotow...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (9 411 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2000
15883700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675419 15883700 Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowe na znanym i lubianym Niebuszewie.Lokal mieszkalny o powierzchni 59,4m2 , na który składają się:- przestronny hall z zabudową meblową,- salon z wyjściem na przestronny balkon od podwórka,- sypialnia (przygotow...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (9 411 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2000
15886943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27771873 15886943 UNIKATOWA OFERTA ! Mieszkanie w niskim budynku 4-piętrowym z 2006 roku, wyposażonym w wygodną windę.Wyjątkowy budynek z szeroką narożną klatką schodową oraz podziemnym garażowiskiem - opcja zakupu jednego lub dwóch miejsc postojowych po 75000zł.ATUTY...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

849 000 PLN (12 427 zł/m2)

3
1
68.32 m2
2006
15890201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27874400 15890201 Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m² na Osiedlu Aquarius przy ul. Szybowcowej — kameralnym, zadbanym osiedlu w zielonej dzielnicy Dąbie w Szczecinie.Budynek z 2013 roku, wzniesiony w technologii tradycyjnej. Mieszkanie jest zadbane, o ciepł...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 480 zł/m2)

3
1
63.5 m2
2013
15818961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671104 15818961 3 pokoje z dużym balkonem ul. Metalowa 1 piętro Również dla obywateli spoza Unii Europejskiej!Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,8m2 położone przy ulicy Metalowej, w wieżowcu na 1. piętrze.- Salon z wyjści...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (9 640 zł/m2)

3
-
52.8 m2
1980