• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 924

15793587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26042563 15793587 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej cenionych części Pomorzan. Mieszkanie czyste ,zadbane wymaga jednak o...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (9 783 zł/m2)

2
1
46.51 m2
1985
15793589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26042567 15793589 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej cenionych części Pomorzan. Mieszkanie czyste ,zadbane wymaga jednak o...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (9 783 zł/m2)

2
1
46.51 m2
1985
15895011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27956005 15895011 Oferta ograniczona czasowo!!!Na sprzedaż własnościowe 1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na parterze niskiego bloku, świetnie zlokalizowane na terenie śródmieścia.Budynek zadbany, ocieplony, teren przyległy zagospodarowany, dookoła skwery i teren...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

310 000 PLN (12 016 zł/m2)

1
1
25.8 m2
1980
15894927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27952007 15894927 Prezentujemy ofertę sprzedaży rozkładowego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum z oknami na Aleję Fontann. Mieszkanie po remoncie generalnym obejmującym wymianę wszystkich instalacji, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Idealne dla osób szuka...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 977 zł/m2)

2
1
48.01 m2
1910
15895005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27955921 15895005 Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum niedaleko Galaxy. Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy, w bocznej ulicy o minimalnym natężeniu ruchu. Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji, ale bez ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

444 000 PLN (9 289 zł/m2)

2
1
47.8 m2
1930
15895004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27955923 15895004 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupoziomowego W OKAZYJNEJ CENIE, znajdującego się w dzielnicy Gumieńce przy ulicy Hrubieszowskiej Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe z ogromnym potencjałem, znajdujące się na czwartym pięt...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (4 914 zł/m2)

6
2
152.41 m2
1995
15895003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27955922 15895003 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,4 m², położone na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku z 2016 roku, na cenionym osiedlu Panoramika (Warszewo). Mieszkanie jest jasne i funkcjonalne, z ekspozycją południową, dzięki czemu wn...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (11 904 zł/m2)

2
1
39.4 m2
2016
15890561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879170 15890561 Szukasz mieszkania, w którym odpoczniesz, wypijesz kawę na tarasie lub poopalasz się na słonecznym balkonie? Idealna propozycja dla osób ceniących sobie przestrzeń, bezpieczeństwo i spokój. Propozycja trzypokojowego mieszkania na zamkniętym monitorow...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

780 000 PLN (11 127 zł/m2)

3
1
70.1 m2
2008
15883569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675260 15883569 Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego, słonecznego mieszkania na wysokim parterze o pow. 49,9 mkw. w okolicy Szosy Polskiej. To doskonała propozycja dla seniora lub pary. Mieszkanie urządzone jest w stonowanych kolorach i pozostawia ...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

524 000 PLN (10 501 zł/m2)

2
1
49.9 m2
2005
15829232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26602460 15829232 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,56 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość wyróżnia się dużym, prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 178 m² oraz tarasem z deski egzot...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (14 370 zł/m2)

3
1
62.56 m2
2017
15883416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675105 15883416 Na sprzedaż - przestronne, jasne, dwupoziomowe, świeżo wyremontowane 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i garażem - Pogodno, Szczecin. Powierzchnia użytkowa 73,7 m² (94 m² po podłodze) Nieruchomość po generalnym remoncie – gotowa do...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

869 000 PLN (9 245 zł/m2)

4
2
94 m2
1995
15894351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940431 15894351 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41.17 m², usytuowane na 6. piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym budynku z 2016 roku. Strefę dzienną stanowi salon z aneksem kuchennym wyposażonym w meble w zabudowie. Dzięki poł...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (11 392 zł/m2)

2
1
41.17 m2
2016