• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecinek

Znalezionych ofert: 38

15896559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27982599 15896559 Na sprzedaż prezentuję mieszkanie o powierzchni 61,74 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy przy ulicy Matejki w Szczecinku. W budynku znajdują się tylko dwa lokale mieszkalne, co gwarantuje mieszkańcom dużą prywatność i spokój.B...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

439 000 PLN (7 197 zł/m2)

3
1
61 m2
1930
15865426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27300230 15865426 Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie 2019 r. 4 piętro windaNa sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 55,68 m² w nowoczesnym budynku z 2019 roku.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, jest nowocześnie urządzone, a balkon ciągnie ...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

515 000 PLN (9 364 zł/m2)

3
1
55 m2
2019
15894999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogródkiem w sercu Szczecinka 27954708 15894999 Przedstawiam Państwu, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 64,67 m2 z kominkiem i ogródkiem w zabytkowej kamienicy w samym sercu Szczecinka.Mieszkanie jest jasne i przytulne,  jest jedynym lokum na drugim i ostatnim piętrze kamienicy co zapewnia dużą kameral...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

418 000 PLN (6 531 zł/m2)

3
1
64 m2
1893
15873058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27511824 15873058 Szukasz mieszkania, w którym naprawdę da się oddychać przestrzenią? To 107 m² komfortu, światła i ciszy to idealna propozycja dla rodziny lub każdego, kto ma dość ciasnych mieszkań.Lokalizacja:Szczecinek, ul. Piłsudskiego – świetnie skomunikowana oko...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

599 000 PLN (5 598 zł/m2)

4
2
107 m2
1985
15699054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24160322 15699054 Przedstawiam Państwu mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Nieruchomość na trzecim  piętrze o powierzchni 56,89 m2  znajdująca się przy ulicy Kopernika. Głównym sercem mieszkania jest przestronny salon z aneksem kuchennym. W dalszej części znajdu...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

269 000 PLN (4 804 zł/m2)

3
1
56 m2
1980
15671406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23671387 15671406 Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z opcją 4 - 83,80 m2 zlokalizowane przy ul. Kołobrzeskiej - gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny.Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, inteligentny rozkład przestrzeni zapewnia funkcjonalność.Mieszkanie składa...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

469 000 PLN (4 553 zł/m2)

3
1
103 m2
1992
15872727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27500523 15872727 Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 32,6 m², położone na drugim piętrze w zadbanym budynku, przy ulicy Chełmińskiej- w spokojnej i estetycznej okolicy, z dogodnym dostępem do centrum Szczecinka.Lokal składa się z:przedpokoju,łazienki,sypia...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

175 000 PLN (5 469 zł/m2)

2
1
32 m2
1980
15861692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27210515 15861692 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na parterze idealne dla rodzin, osób starszych lub jako inwestycja pod wynajem.Lokal przeszedł remont, dzięki czemu jest gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie skł...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

426 000 PLN (7 100 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15666133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23584780 15666133 Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą przestronnego mieszkania położonego w centrum Szczecinka przy ulicy Bolesława Limanowskiego - blisko jeziora, przystani wodnej oraz szkoły muzycznej usytuowanej w jednym z ciekawszych architektonicznie ob...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

450 000 PLN (3 913 zł/m2)

3
1
115 m2
1936
15827812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26633336 15827812 W tym mieszkaniu poczujesz się jak w domu jednorodzinnym!Na sprzedaż oferuję przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 135,10 m2, zlokalizowane w Szczecinku przy ul. Kopernika. To doskonała propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, pr...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

548 000 PLN (4 059 zł/m2)

5
2
135 m2
2006
15866396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27320654 15866396 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,30 m2 zlokalizowane jest na III piętrze w budynku, położonym przy ulicy Warcisława IV w Szczecinku.Doskonała lokalizacja blisko centrum miasta ! Jezioro i Park zaledwie kilka minut spacerem.W pobliżu mieszkania...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

390 000 PLN (6 610 zł/m2)

3
1
59 m2
1979
15866398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27320655 15866398 Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze ! zlokalizowane w centrum Szczecinka przy ul. Kopernika.Mieszkanie jest po remoncie, kuchnia nowa jest w pełni wykończona z nowymi sprzętami AGD, szafki z podświetleniem ledowym - gotowa do u...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

495 000 PLN (6 600 zł/m2)

4
1
75 m2
1979