• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecinek

Znalezionych ofert: 38

15866398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27320655 15866398 Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze ! zlokalizowane w centrum Szczecinka przy ul. Kopernika.Mieszkanie jest po remoncie, kuchnia nowa jest w pełni wykończona z nowymi sprzętami AGD, szafki z podświetleniem ledowym - gotowa do u...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

495 000 PLN (6 600 zł/m2)

4
1
75 m2
1979
15883543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675232 15883543 Prezentujemy wyjątkowe, 45,5- metrowe mieszkanie w odnowionej kamienicy, gdzie historyczna dusza budynku spotyka się z nowoczesnym designem. To idealna propozycja dla wymagającego singla, pary lub jako bezpieczna lokata kapitału.Najważniejsze atuty:S...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

343 000 PLN (7 533 zł/m2)

2
1
45.53 m2
1929
15667294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23597219 15667294 W sprzedaży kawalerka o powierzchni 28 m2, położona w malowniczym Szczecinku. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania w bliskim sąsiedztwie natury, z dostępem do parku i jeziora. Mieszkanie składa się z  pokoju, kuchni oraz łazienki. Je...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

119 000 PLN (4 250 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15660458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23464048 15660458 W sprzedaży urocze mieszkanie w centrum Szczecinka! Znajduje się ono w parterowym budynku z bezpośrednim wyjściem na wspólne podwórko, co zapewnia dodatkową przestrzeń do relaksu. Mieszkanie składa się z przytulnej sypialni z szafą w zabudowie, salon...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

319 000 PLN (6 255 zł/m2)

2
1
51 m2
1980
15884407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27700706 15884407 Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych?Ta oferta jest dla osób ceniących czas i komfort. Zapomnij o uciążliwych remontach i rosnących cenach materiałów. Tutaj po prostu odbierasz klucze, wnosisz walizki i parzysz kawę w swojej nowe...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

389 000 PLN (6 315 zł/m2)

3
1
61.6 m2
1990
15747889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25102889 15747889 Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,90 m2 usytuowane na 2 piętrze kamienicy przy ul. Sikorskiego 6.Mieszkanie składa się z:- 2 pokoi,- oddzielnej kuchni, - przedpokoju,- łazienki z WC.Do mieszkania przynależy piwnic...

Szczecinek, gen. W. Sikorskiego

259 000 PLN (6 658 zł/m2)

2
1
38.9 m2
1935
15290595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14894635 15290595 Obniżka CENY !!! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w centrum Szczecinka. Klimatyczna nieruchomość 2 lata temu przeszła gruntowny remont. Nowa instalacja elektryczna oraz hydrauliczna. Ciepła woda z piecyka gazowego. Wymienione zostały rów...

Szczecinek, Bolesława Limanowskiego

450 000 PLN (3 905 zł/m2)

3
1
115.24 m2
1934
15739468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24932580 15739468 REZERWACJANa sprzedaż przestronne i klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,96 m², położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Boh.Warszawy 22 w Szczecinku.Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego salonu z kominkiem , dwóch oddzi...

Szczecinek, Boh. Warszawy

420 000 PLN (4 669 zł/m2)

3
1
89.96 m2
1935
15814583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671078 15814583 Szukasz stylowego wnętrza, którego utrzymanie kosztuje mniej niż abonament za telefon?Odkryj wyjątkowe mieszkanie w cichej enklawie tuż przy parku i jeziorze. To idealna propozycja dla osób, które chcą uciec od zgiełku miasta, nie rezygnując z dostęp...

Szczecinek, Kościuszki

490 000 PLN (6 282 zł/m2)

3
1
78 m2
1935
15883186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673621 15883186 Marzysz o wnętrzu skrojonym na miarę?To dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,3 m² to idealna baza pod Twój projekt. To czyste płótno, które zamienisz w wymarzony dom lub zyskowną inwestycję.W skład mieszkania wchodzą:Salon: słoneczny i ustawny, z ...

Szczecinek, Lwowska

295 000 PLN (6 237 zł/m2)

2
1
47.3 m2
1980
15882939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673357 15882939 Szukasz balansu między miejskim rytmem a domowym wyciszeniem? To mieszkanie o powierzchni 54,4 m² na 3. piętrze łączy nowoczesny styl z funkcjonalnością, będąc idealnym wyborem dla pary, małej rodziny lub pod zyskowny wynajem.Dlaczego warto tu za...

Szczecinek, 1-go Maja

364 000 PLN (6 691 zł/m2)

2
1
54.4 m2
1988
15802104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26255892 15802104 Już czas na własne cztery kąty? Poznaj mieszkanie, które spełni oczekiwania wymagających.Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie z balkonem położone na III piętrze w IV-piętrowym bloku, w cichej i spokojne okolicy, a jednocześnie blisko centrum mi...

Szczecinek, Kamienna

235 000 PLN (6 334 zł/m2)

2
1
37.1 m2
1978