• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 341

15059781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowiec inwestycyjny - najem krótkoterminowy 8558206 15059781 Na sprzedaż mieszkanie w centrum Warszawy przy ul. Mazowieckiej, z wydzielonymi 4 lokalami mieszkalnymi z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowydługoterminowy.Pokoje gotowe do natychmiastowego wynajęcia w następnym dniu po otrzymaniu kluczy. Miesz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 150 000 PLN (30 000 zł/m2)

4
-
105 m2
1869
15872843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MOKOTÓW 73,3 m² - DO WPROWADZENIA SIĘ, 3 POKOJE 27502493 15872843 IDEALNA PRZESTRZEŃ DO ŻYCIA-  MOKOTÓW CZERNIAKÓWNa sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,3 m², położone na ostatnim 4. piętrze kameralnego budynku bez windy..Brak sąsiadów nad głową = cisza, prywatność i komfort, którego nie da si...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 230 000 PLN (16 849 zł/m2)

3
1
73 m2
1990
15839177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26744216 15839177 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy komfortowy apartament o powierzchni 49 metrów położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul.Fabrycznej na Powiślu.To idealna propozycja dla Singla lub Pary ceniącej jakość, komfort, funkcjon...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (26 939 zł/m2)

2
-
49 m2
2010
15870504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27429453 15870504 Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienicy z 1936 roku, wyposażonej w windę.Okna wychodzą zarówno na dziedziniec jak i na ulicę .Pokoje I, II, III → okna na północny - zachód (NW)Kuchnia → okna na południowy - wschód (SE)Składa się z:- salon:...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 000 PLN (19 988 zł/m2)

3
1
82.5 m2
1936
15868243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369609 15868243 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie - Centrum, ul. Śliska , w sąsiedztwie Parku Świętokrzyskiego i Pałacu Kultury i Nauki. MIESZKANIE znajduje się na 13. piętrze w 15-piętrowym budynku z windą. Układ: salon (12,8 m2) sypialnia ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (20 556 zł/m2)

2
-
36 m2
1967
15841885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26800997 15841885 Zamieszkaj w samym sercu historycznej Warszawy ! Mieszkanie w zabytkowej kamienicy łączy elegancję przedwojennej stolicy z nowoczesnym komfortem. Gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane i wyposażone. Z przyjemnością prezentuję Pańs...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (21 875 zł/m2)

2
-
48 m2
1954
15872592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Górnośląska | stan deweloperski | 3 pokoje 27498500 15872592 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego przy ul. Górnośląskiej na warszawskim Solcu. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze budynku po kompleksowej modernizacji, co zapewnia wysoki k...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

944 000 PLN (20 978 zł/m2)

3
1
45 m2
1969
15831110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu 26686201 15831110 Przedstawiam ofertę 2-pokojowego mieszkania na granicy Śródmieścia i Muranowa, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy — blisko ważnych ulic miejskich, ale na spokojnej, bocznej ulicy, co podnosi komfort mieszkania.Opis mieszkaniaMieszkanie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (20 243 zł/m2)

2
-
37 m2
1968
15889357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27849021 15889357 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna, zlokalizowana przy ul. Noakowskiego 14 w kamienicy z 1956 roku, na 4. piętrze z windą. Lokal o powierzchni 87,16 m² został podzielony na dwa niezależne mieszkania i obecnie działa w modelu najmu pokojo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (20 652 zł/m2)

5
2
87.16 m2
1956
15872287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27489630 15872287 Na sprzedaż przestronne studio 53,5 m² w ścisłym centrum Warszawy ul. Konopczyńskiego (Śródmieście) - zlokalizowany  w bezpośrednim sąsiedztwie Traktu Królewskiego, Starego Miasta oraz Bulwarów Wiślanych. ________________________________________Wnętr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (25 581 zł/m2)

1
1
43 m2
1936
15884935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje na sprzedaż na Zielonym Powiślu, Solec 27714662 15884935 Prezentowane mieszkanie o powierzchni 37,51 m² to propozycja dla osób, które cenią prestiżową lokalizację oraz funkcjonalność przestrzeni. Lokal wyróżnia się ustawnym układem, który daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala na swobodne dopasowan...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (18 243 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15878967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cicha kawalerka tuż przy Rynku Nowego Miasta 27603131 15878967 Na sprzedaż urocza kawalerka w najbliższej odległości od Rynku Nowego Miasta.Położona na parterze domu przy ulicy Ciasnej, tuż przy najsłynniejszych szlakach i zabytkach stolicy, stanowi idealny wybór dla singla lub pary, która pragnie mieszkać w pra...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

519 000 PLN (22 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1961