• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 375

15894751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948478 15894751 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypial...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

965 600 PLN (14 200 zł/m2)

3
1
68 m2
2014
15894733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948361 15894733 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,8m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym,-drugi ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 999 PLN (15 748 zł/m2)

2
1
50.8 m2
2003
15894652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948037 15894652 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Dionizosa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,5 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (14 304 zł/m2)

3
1
39.5 m2
2026
15893600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27915093 15893600 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Magicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,6m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym ,-Trzy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (15 533 zł/m2)

4
1
67.6 m2
2011
15893607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27915088 15893607 1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. TopolowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,5m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienki. Mieszkanie jest w doskonałym s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 999 PLN (21 053 zł/m2)

1
1
28.5 m2
2014
15893449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911262 15893449 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Modlińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2022 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (18 307 zł/m2)

2
-
35.45 m2
2022
15894960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27953250 15894960 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Claudia Monteverdiego na zielonym osiedlu GreenwoodBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,36m2 skła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (16 093 zł/m2)

2
1
45.36 m2
2021
15894770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27948620 15894770 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Leona Berensona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 93 m2 składa się z:Poziom pierwszy:- salon z ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (14 516 zł/m2)

4
2
93 m2
2015
15893586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914881 15893586 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Flisaków osiedle Regaty.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,38m2 składa się z:-salonu z aneksem ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 456 zł/m2)

3
1
59.38 m2
2019
15894956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27953247 15894956 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z GórBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,81m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 659 PLN (13 900 zł/m2)

3
1
56.81 m2
2024
15894790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948996 15894790 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Odkrytej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-dwóch pokoi,-łazi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (12 580 zł/m2)

2
1
50 m2
2000
15894695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948175 15894695 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Krzyżówki - osiedle Atal Marina IIIBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,60m2 składa się z:-kuchni,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (16 350 zł/m2)

2
1
52.6 m2
2017