• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Brodzińskiego Kazimierza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kazimierza i Brodzińskiego

Znaleźliśmy 4,609 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15797593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26153937 15797593 OPIS MIESZKANIA Przestronne, pełne światła 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m², położone w kameralnej, gruntownie odnowionej kamienicy z lat 50-tych. Wnętrze zachwyca konsekwentnie prowadzonym stylem – połączeniem n...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 728 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
1
96 m2
-
15878284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592415 15878284 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone w świetnej lokalizacji tuż przy planowanej stacji Metro Żupnicza.To idealna pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15791933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26002054 15791933 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów, 3 pokojowy Apartament o powierzchni 81 m2 w super nowoczesnej inwestycji Towarowa Towers usytuowany na 6 piętrze w 28 piętrowym budynku apartamentow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (36 914 zł/m2)

3
-
81 m2
2024
15321945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 15735839 15321945 Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o powierzchni 1892,03 m2,(powierzchnia mieszkań 1 313,44 m2) usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzielnicy Włochy. Budynek wynajęty, g...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 000 PLN (8 985 zł/m2)

12
-
1892 m2
2002
15779966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25795308 15779966 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 mkw, z ogródkiem o powierzchni 12,39 mkw.Nieruchomość położona jest na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Krzyżówki na warszawskiej Białołęce, w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Żerańskiego...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2008
15882695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje z balkonem, garaż 27673110 15882695 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, piętro 34 z windą, w budynku z 2016 r., Białołęka Nowodwory.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem. Meble ruchome w cenie. Mieszkanie to:* sa...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

3
-
60 m2
2016
15891416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896925 15891416 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Filtrowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1925NIERUCHOMOŚĆOficjalna powierzchnia użytkowa mieszkania, wynikająca z pomiaru ze skosami, wynos...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (16 509 zł/m2)

2
1
53 m2
1925
15855754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27075941 15855754 Na sprzedaż kawalerka z widokiem na Park Moczydło!Odkryj urok mieszkania położonego w sercu Warszawy na Woli przy ulicy Czorsztyńskiej 12.Ta 29-metrowa kawalerka to prawdziwa perełka dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem aranżacyjnym i możl...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (18 966 zł/m2)

1
1
29 m2
1952
15891342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894913 15891342 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,13m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (17 791 zł/m2)

2
1
35.13 m2
2022
15890676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882918 15890676 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Chełmońskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni ok. 46m2 (po podłodze) składa się z:-salonu,-aneksu k...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

705 000 PLN (15 326 zł/m2)

2
1
46 m2
2008
15890656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882894 15890656 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 76,2m2. Układ:- jasny pokój dzienny z aneksem kuchennym,- dwie przestronne sypialnie,- stylową łazienkę,- korytarz,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 524 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
76.2 m2
2009
15890502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878603 15890502 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. ZagłobyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z windą z 2025 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch sypialni,-łazie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 085 zł/m2)

3
1
59 m2
2025