• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Starzyńskiego Stefana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Stefana i Starzyńskiego

Znaleźliśmy 4,517 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15891420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897101 15891420 Na sprzedaż mieszkanie 2pok rozkładowe z balkonem ( dwa oddzielne pokoje - oddzielna widna kuchnia ) przy ul. Kickiego - do niewielkiego remontuMieszkanie składa się- duży pok pow 19m2 z balkonem o pow 3,5m2- pokój pow13m2- kuchnia pow 9m2 - przedpo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (14 460 zł/m2)

2
1
49.1 m2
1965
15734339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24820164 15734339 Na sprzedaż komfortowy, cichy i przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 121,8 m²( z możliwością łatwego wydzielenia 4-go pokoju, plan deweloperski przewidywał 5 pokoi), znajdujące się w Warszawie, Mokotów, przy ulicy Woronicza. Cena tej wyjąt...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 679 600 PLN (22 145 zł/m2)

4
1
121 m2
2007
15645297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23196490 15645297 Wyjątkowe studio na sprzedaż – prestiżowa lokalizacja, historyczny klimat, nowoczesny komfort>Warszawa – Śródmieście, ul. Górnośląska (Powiśle)>Cena: 899 000 PLN>Studio 27 m2, w pełni wykończone i wyposażone w wysokim standardzie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (33 296 zł/m2)

1
1
27 m2
1926
15884389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700259 15884389 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną kuchnią, położony na ul.Kieślowskiego na Wilanowie.To idealna propozycja dla S...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (23 077 zł/m2)

2
-
52 m2
2016
15872332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490364 15872332 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.5 m2 o wysokości 3 m co pozwala na poczucie zupełnie innej przestrzeni w najwyższym standardzie wykończenia położony w modernistycznej kamienicy z lat 50 z windą ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (23 093 zł/m2)

2
-
48.5 m2
1954
15895371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962213 15895371 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Etiudy Rewolucyjnej 1517 (osiedle Wyględów).Powierzchnia: 56,10 m²Piętro: 34 (budynek bez windy)Balkon: loggiaPiwnica: 3 m²Układ mieszkania: Przedpokój Kuchnia (z możliwością przeniesienia do salonu)...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

829 000 PLN (14 777 zł/m2)

4
2
56.1 m2
1969
15895634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962032 15895634 Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m², położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kamienicy z 1959 roku. Budynek położony jest w prestiżowej i...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 627 zł/m2)

2
1
50.9 m2
1959
15872459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27494265 15872459 Przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dwernickiego, w atrakcyjnej części Warszawa, w niedalekiej odległości od Rondo Wiatraczna. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku z cegły, który zost...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (15 065 zł/m2)

1
1
38.5 m2
1960
15857874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwe 3-pokojowe na Sadybie 27134453 15857874 REZERWACJASzukasz mieszkania, które łączy w sobie urok zielonej Sadyby z funkcjonalnością miejskiego życia? Oto ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,80 m² - idealna propozycja dla pary, rodziny z dziećmi lub jako pewna inwestycja pod wynaj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (14 889 zł/m2)

3
1
45 m2
1969
15895865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962739 15895865 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m², położone na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskim Targówku. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 98,93 m² z ekspozycją zachodnią.Najważniejsze atuty:Funkcjonalny układ:Mieszkanie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 440 PLN (16 000 zł/m2)

2
1
39.09 m2
2025
15897100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27994926 15897100 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 46,52 m2 usytuowane na 1. piętrze budynku, mieszczącego się tuż przy Politechnice Warszawskiej oraz I linii metra, na warszawskim Śródmieściu.Na lokal składają się:- Przestronny salon z aneksem kuchennym- Łazienk...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (21 281 zł/m2)

1
1
46.52 m2
1908
15895619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962968 15895619 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy Al. Solidarności w samym sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż obok Placu Bankowego i stacji metra Ratusz Arsenał.To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

969 000 PLN (17 304 zł/m2)

2
1
56 m2
1960