• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 219

15848495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26938760 15848495 Mieszkanie czteropokojowe, ulokowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku położonym wśród zieleni w środku osiedla. Składa się z salonu o powierzchni 18m z wyjściem na duży balkon o pow. 3m, sypialni o powierzchni 13m, oba pokoje maj...

Warszawa (Targówek), Smoleńska

898 000 PLN (12 829 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15887709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3/4 pokoje | po remoncie | park | metro 27791690 15887709 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy ul. Turmonckiej.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Na powierzchnię 66,50m2 składa się :- salon + jadalnia z wyj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

979 000 PLN (14 833 zł/m2)

4
1
66 m2
1970
15860759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27183924 15860759 Ze względu na liczne pytania informuję, że ZAKUP MIESZKANIA NA KREDYT JEST MOŻLIWY.Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 46,4 m², położone na 4 piętrze zadbanego budynku z windą na warszawskim Targówku.Lokal posiada bardzo wygodny...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

534 999 PLN (11 630 zł/m2)

2
1
46 m2
1976
15895998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964786 15895998 2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Wysockiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,5m2 składa się z:- salonu,- sypialni,- oddzielnej kuchni,- łazienki,- przedpokoju.Powierz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (13 412 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1974
15895974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27964537 15895974 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bródnie przy ul. Wacława Tokarza. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:- trzech pokoi 18,30 m2 8,30 ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (12 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1975
15895967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27964540 15895967 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Aleksandra Gajkowicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,10m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

535 000 PLN (16 163 zł/m2)

1
1
33.1 m2
1976
15895241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961049 15895241 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Gajkowicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54 m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym ok. 18 m²...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (14 796 zł/m2)

3
1
54 m2
1976
15894548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944538 15894548 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. TużyckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29,70 m2 składa się z:-pokoju dziennego-kuchni-łazienki-...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (17 508 zł/m2)

1
1
29.7 m2
2000
15894496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944109 15894496 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salonu z wyjściem na balkon,-...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (15 870 zł/m2)

2
1
46 m2
1975
15893444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911258 15893444 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wacława TokarzaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,4m2 składa się z:- salon z aneksem i wyjściem...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (14 655 zł/m2)

3
1
46.4 m2
1975
15890671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882885 15890671 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:-przestronnego salonu z jadalnią i ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (12 081 zł/m2)

3
2
62 m2
1974
15890456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877373 15890456 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 i 5 piętrze budynku. Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆPowierzchnia według księgi wieczystej to dół 34m2 + góra na wyłączne użytkowanie. Łączna...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

4
1
83 m2
2009