• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 219

15887198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27778992 15887198 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy Al. Jerozolimskich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
60 m2
2014
15884215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27696118 15884215 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Wagonowej , Osiedle Apartamenty Bakalarska,BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,74m2 składa się z:-p...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (21 424 zł/m2)

1
1
31.74 m2
2018
15884123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695279 15884123 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy Al. Dwudziestolatków BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,5m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej,...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

776 000 PLN (16 000 zł/m2)

3
1
48.5 m2
1976
15887210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779318 15887210 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. JutrzenkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,27m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią-sypialni...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (19 099 zł/m2)

2
1
39.27 m2
2025
15884947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27714677 15884947 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Wagonowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 82,04m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym.-trzec...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 411 000 PLN (17 199 zł/m2)

4
1
82.04 m2
2025
15884665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27708979 15884665 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Łopuszańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,19m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

703 325 PLN (17 500 zł/m2)

2
1
40.19 m2
2026
15887241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779340 15887241 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Lechickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1995NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65m2 składa się z:-Salon z wyjściem na balkon,-Dwie s...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (14 600 zł/m2)

3
1
65 m2
1995
15878099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27588314 15878099 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. JutrzenkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51,45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

829 219 PLN (16 117 zł/m2)

3
1
51.45 m2
2026
15878097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27588312 15878097 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. JutrzenkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,23 m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

874 000 PLN (16 117 zł/m2)

3
1
54.23 m2
2026
15881952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27653318 15881952 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Komitetu Obrony Robotników BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 1974-1976, wzniesionym w technologii wielkiej płyty.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzch...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (16 981 zł/m2)

1
1
26.5 m2
1974
15879295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612431 15879295 2-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Budki Szczęśliwieckie BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- pokoju z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienkiPowierzchnia...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
42 m2
2022
15876219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2 pokoje z osobną kuchnią do remontu 27532908 15876219 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51 m2, piętro 33 bez windy, w budynku z 1960 r., Włochy, Okęcie.Do remontu, ciche, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem lub na flipa.Mieszkanie to:* 2 pokoje, z jednego wyjście do balkonu;* o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (12 353 zł/m2)

2
-
51 m2
1960