• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 476

15894766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948617 15894766 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. SolidarnościBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 30-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (17 105 zł/m2)

2
1
38 m2
1930
15894615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27946557 15894615 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,7 m² położone przy ul. Stanisława Staszica na warszawskiej Woli.To propozycja z ogromnym potencjałem dla inwestora, singla lub osoby szukającej mieszkania na start w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy.! ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

475 900 PLN (17 181 zł/m2)

1
1
27.7 m2
1950
15894736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948364 15894736 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Niskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1962NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-trzech pokoi,-łazienki,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (17 857 zł/m2)

3
1
49 m2
1962
15765923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25491380 15765923 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Wyjątkowy apartament o realnej powierzchni 67,0 m2, narożny z ekspozycją południe zachód, tuż przy dzielnicy biznesowej, z dużym potencjałem.Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dw...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (20 952 zł/m2)

2
1
62 m2
1956
15894648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948031 15894648 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Burakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:- dwóch oddzielnych sypialni,- salonu ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (33 333 zł/m2)

3
1
60 m2
2015
15894658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948035 15894658 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Smoczej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1959NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,2m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-otwarte kuchni,-łazie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (22 699 zł/m2)

2
1
35.2 m2
1959
15893602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915092 15893602 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Batalionu AK ZośkaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2. Układ:- duży pokój (16,5 m2) z częściową zabudową- mniejszy pokój (10,9 m2) z wyjś...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (15 200 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1965
15894532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944550 15894532 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Fort WolaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,94m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

944 630 PLN (21 999 zł/m2)

2
1
42.94 m2
2017
15894554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944539 15894554 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-trzech pokoi (ok.:18m², 10,5m² i 7m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 000 PLN (14 300 zł/m2)

3
1
50 m2
1961
15893605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915080 15893605 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1964NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,5m2 składa się z:-Salon z wyjściem na balkon,-Drugi p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

709 000 PLN (17 859 zł/m2)

2
1
39.7 m2
1964
15893450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911256 15893450 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Marcina KasprzakaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym i wyjś...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (22 222 zł/m2)

2
1
63 m2
2022
15893421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910995 15893421 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. GórczewskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1938NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 16,40m2-s...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (18 429 zł/m2)

2
1
35 m2
1938