• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 448

15897540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28005823 15897540 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI3 Pokoje przy Metrze Wilanowska Po Generalnym Remoncie Bezpośrednio bez prowizji!Zdjęcia przedstawiają stan rzeczywisty nieruchomości (to nie są wizualizacje ).Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i funkcjonalne ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

969 000 PLN (17 000 zł/m2)

3
-
57 m2
1975
15897481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28005203 15897481 Prezentuję Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38,9m² , położone na 3. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą przy ul. Puławskiej 6670 w Warszawie. Budynek z 1959 roku to klasyczna, solidna zabudowa Starego Mokotowa z lat 50.,...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (15 897 zł/m2)

1
-
39 m2
1959
15897531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Żoliborz/Kępa Potocka/2pok/57m2/garaż/komórka 28005731 15897531 Zapraszam na prezentacje 2 pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni znajdującego się na Warszawskim Żoliborzu przy ul. Gwiaździstej 7.Osiedle oddane do użytku w 2000 roku, składa się z 4 budynków, na poziomie -1 znajdują się miejsca parki...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (19 123 zł/m2)

2
1
57 m2
2000
15897517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28005610 15897517 Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu przy ul. Malborskiej 3NIERUCHOMOŚĆAtrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,60 m², zlokalizowane na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku. Mieszkanie jest jednostronne - wszystkie okna oraz balkon wychodzą na wew...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (14 983 zł/m2)

2
-
58 m2
2001
15895865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962739 15895865 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m², położone na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskim Targówku. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 98,93 m² z ekspozycją zachodnią.Najważniejsze atuty:Funkcjonalny układ:Mieszkanie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 440 PLN (16 000 zł/m2)

2
1
39.09 m2
2025
15897439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28003318 15897439 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,3 m² z prywatnym ogródkiem o powierzchni około 180 m², położone przy ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji oraz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (16 854 zł/m2)

2
1
62.3 m2
2008
15896496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981167 15896496 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Bracławskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,5m2 składa się z:- jadalni z widną kuchnią w aneksie (pierwotnie niezależny pokój...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (15 158 zł/m2)

3
1
47.5 m2
1970
15896375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27977820 15896375 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana OlbrachtaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni,- łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- piwnicaMies...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 044 100 PLN (19 700 zł/m2)

3
1
53 m2
1960
15895998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964786 15895998 2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Wysockiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,5m2 składa się z:- salonu,- sypialni,- oddzielnej kuchni,- łazienki,- przedpokoju.Powierz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (13 412 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1974
15895995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964780 15895995 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kasprzaka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2016 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,39m2 składa się z:- pokój dzienny - 14,94 m2,- pokój s...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (22 647 zł/m2)

2
1
42.39 m2
2016
15895981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964708 15895981 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wileńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,45 m2 składa się z:-salonu,-sypialni, ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 900 PLN (18 364 zł/m2)

2
1
54.45 m2
1960
15895988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27964707 15895988 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 60-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o łącznej powierzchni 52,83 m² zostało funkcjon...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (20 632 zł/m2)

4
2
52.83 m2
1960