• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 680

15884652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27708733 15884652 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,95 m², położone na wysokim parterze w zadbanym, kameralnym budynku na warszawskiej Ochocie – Szczęśliwice, przy ul. Karola Dickensa.Blisko: Park Szczęśliwicki oraz Pola MokotowskieNajważ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

771 000 PLN (16 422 zł/m2)

3
1
46.95 m2
1968
15774633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25653539 15774633 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20 mkw., usytuowane na parterze w 10-piętrowym budynku z lat 60., z odświeżoną klatką oraz z nową windą.Mieszkanie znajduje się przy ul. Bruna, w doskonałej lokalizacji na warszawskim Mokotowie&n...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

691 500 PLN (15 033 zł/m2)

3
1
46 m2
1967
15884632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Loggia/Piwnica/Do remontu/KW 27707154 15884632 Oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, położone przy ulicy Wiosennej na warszawskiej Pradze Północ. Lokal znajduje się na 5-tym piętrze 10-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego wzniesionego w 1975 roku. Mieszkanie do remontu!W ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

555 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15791647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie 4 pokoje, Metro Kabaty 25996458 15791647 RS Real Estate prezentuje jasne, funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie na warszawskich Kabatach.Kameralne osiedle składajace się z dwóch apartamentowców z 2000 roku, z windą i garażem podziemnym. Zamknięte i chronione.Mieszkanie składa się z:- przestron...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 185 000 PLN (21 850 zł/m2)

4
2
100 m2
2000
15851776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje do remontu 27019493 15851776 Prezentujemy do sprzedaży funkcjonalne, dwustronne niemal 50 m mieszkanie położone na Woli, w sąsiedztwie Lasku na Kole.Osiedle z 1960 roku, budynek bez windy.Mieszkanie składa się z:- salonu (18 m) z wyjściem na loggię (3 m)- oddzielnej kuchni z okn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

723 000 PLN (14 755 zł/m2)

2
1
49 m2
1960
15724019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24650347 15724019 Poszukujesz przestronnego 3-pokojowego mieszkania w otoczeniu zieleni? A może chcesz zamieszkać na Osiedlu Imaginarium, cichym i spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku, a dzięki bliskości Lasu Bielańskiego, doskonałej lokalizacji dla osób, kt...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 240 000 PLN (28 000 zł/m2)

3
1
80 m2
2009
15876148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532257 15876148 Inwestycja w sercu Warszawy - ul. Warecka Nowy Świat Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w najbardziej pożądanej lokalizacji - u zbiegu ulic Wareckiej, Świętokrzyskiej i Nowego Światu . Kluczowe parametry: Powierzchnia: 40 m&amp...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (29 975 zł/m2)

2
-
40 m2
1952
15708457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne mieszkanie 62 m² z balkonem i piwnicą 24341033 15708457 Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie 62 m² w zielonej części Rembertowa.Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.BUDYNEK I OKOLICA:3. piętro w 4-piętrowym bloku z cegły (1986 r.). Spokojne, zadbane osiedle z zielenią, placem za...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (12 328 zł/m2)

3
1
64 m2
1986
15785799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
147,5mkw | 2poziomy | ogród 87mkw | m. postojowe 25892625 15785799 Atuty nieruchomości w skrócie !147,5 mkw bezczynszoweogród 86,8 mkw2 x balkonkominek  klimatyzacja na 2 poziomachzew. m. postojowe domek narzędziowyzamknięte osiedleMieszkaniePrzedstawiam funkcjonalne, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierz...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 319 000 PLN (8 973 zł/m2)

5
2
147 m2
2014
15876764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27552944 15876764 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie z 2025 r. o powierzchni 36,37m2 dopiero co wykończone i gotowe do zamieszkania. W całym mieszkaniu na podłodze położona płytka imitująca drewno. Biurom nieruchomości dziękujęOgłoszenie dodane...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (20 972 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15857164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Powiśle-Bulwar/Po remoncie/Balkon/Klima/Piwnica 27117082 15857164 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych! Najważniejsze informacje:- 4-te piętro w budynku wybudowanym w latach 50-tych...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (23 296 zł/m2)

2
1
27 m2
1950
15847031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26900531 15847031 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzytulne 2-pokojowe mieszkanie 36 m² Warszawa Praga-Południe ul. SzaserówNa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na parterze w 4-piętrowym budynku z lat 60. przy ul...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

569 000 PLN (15 806 zł/m2)

2
-
36 m2
1967