• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 681

15864010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27261206 15864010 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDziedzictwo i kontekst miejscaApartament zlokalizowany w sercu Powiśla w naturalny sposób łączy współczesność i historię. Połączenie to stało się dla nas punktem wyjścia do poszukiwania inspiracji w starożytnych ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 740 000 PLN (66 718 zł/m2)

4
-
131 m2
-
15859155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27164656 15859155 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone na Warszawskiej Białołęce przy ul. Myśliborskiej . Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na zadbanym osiedlu z pełną infrastrukturą w najbliższej okolicy.Dwupoziomowy układ mi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (13 692 zł/m2)

3
2
65 m2
1999
15822556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643772 15822556 3-pokojowe mieszkanie na parterze w 12 piętrowym budynku z 1977 roku.Mieszkanie o powierzchni 66,50m2 składa się z:- salonu- dwóch sypialni- oddzielnej, widnej kuchni- łazienki- WC- przedpokoju.Czynsz administracyjny wynosi 1300zł.Mieszkanie spółdzie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 122 000 PLN (17 000 zł/m2)

3
1
66 m2
1977
15534316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem w pobliżu metra !!! 20694406 15534316 Trzypokojowe mieszkanie na Woli - blisko metra i Wola ParkOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Krępowieckiego, w sercu warszawskiej Woli. Zlokalizowane zaledwie 5 minut od stacji metra Księcia Janusza oraz tuż obok CH Wola P...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

727 000 PLN (13 981 zł/m2)

3
1
52 m2
1976
15882493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27665341 15882493 Wyjątkowa inwestycja na Mokotowie.Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta.Prezentowany apartament składa się z:holu o powierzchni - 5,77 mkw. z miejscem na szafy,salonu połączoneg...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 695 744 PLN (29 237 zł/m2)

2
1
58 m2
2025
15833668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27008056 15833668 Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 37,90 m2 o funkcjonalnym rozkładzie, położony w urokliwej dzielnicy Warszawy Gocław na tyłach Promenady. Cena nieruchomości to 639 000 PLN. Budynek został wybudowany w 2005 roku i charaktery...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (16 816 zł/m2)

1
-
38 m2
2005
15848707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26947116 15848707 60 m², 3 pokoje – Twoje nowe M na Mokotowie do własnej aranżacji.Zdjęcia w ofercie są wizualizacją.Parametry:60 m², 3 pokoje1 piętro z 11Loggia + piwnicaDo generalnego remontuMokotów, Służew nad DolinkąRozkład:salon: ok 21...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (13 667 zł/m2)

3
1
60 m2
1978
15834454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707482 15834454 Mieszkanie w świetnej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Warszawy Trzy pokojowe mieszkanie na Żoliborzu.Nieruchomość w świetnej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Warszawy.W bliskiej odległości znajduje się pełna infrastruktura konieczna do wyg...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (14 268 zł/m2)

3
1
56 m2
1975
15862176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27222543 15862176 Mieszkanie typu studio z możliwością przerobienia na dwa pokoje o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 2. piętrze zabytkowej, pięciopiętrowej kamienicy z 1900 roku, położonej przy Al. Jerozolimskich 109 – jednej z najbardziej reprez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (22 750 zł/m2)

2
1
36 m2
1900
14647227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 43179 14647227 Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m2, położone przy ulicy Okopowej. 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu bez windy z 1993 roku (spółdzielnia planuje zbudowanie w budynku windy).Rozkład mieszkania:- 4 duże oddzielne pokoje, - kuch...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (14 634 zł/m2)

4
-
82 m2
1993
15882407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament z panoramą centrum Warszawy 27663549 15882407 Na sprzedaż elegancki, 4-pokojowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Platinium Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji apartamentowych w biznesowym sercu Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Warsaw Spire i Ron...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 000 PLN (31 176 zł/m2)

4
2
85 m2
2009
15882383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27661077 15882383 Na sprzedaż świeżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie.Trzy niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią oraz łazienką z prysznicem oraz wc. Dwustronne i doświetlone.Lokalizacja: Warszawa Bemowo ulica K. Wyki.Mieszkanie własnościowe z KW. Uregulow...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

867 000 PLN (13 984 zł/m2)

3
-
62 m2
1980