• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 459

15850247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla rodziny blisko Lasu Kabackiego 26991954 15850247 Rodzinna enklawa spokoju przy Lesie Kabackim – 80,4 m² z potencjałemMościcki Nieruchomości z ogromną przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu najbardziej zielonej części warszawskich Kabat – przy ul. Rybałtów. To propo...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 500 PLN (14 745 zł/m2)

3
1
80.4 m2
1996
15844211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 5 pok Kabaty 2 poz przy Lesie Kabackim 26826108 15844211 Unikalny Dwupoziomowy Apartament przy Lesie Kabackim – Warszawa, ul. Polnej RóżyZ ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Kabat, przy ul. Polnej Róży. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 980 000 PLN (10 351 zł/m2)

5
3
191.28 m2
1996
15895464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962926 15895464 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² z balkonem i piwnicą, położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz w pobliżu metra Kondratowicza i Bródno.Idealna propozycja dla inwestora lub os...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

493 000 PLN (12 974 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15897100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27994926 15897100 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 46,52 m2 usytuowane na 1. piętrze budynku, mieszczącego się tuż przy Politechnice Warszawskiej oraz I linii metra, na warszawskim Śródmieściu.Na lokal składają się:- Przestronny salon z aneksem kuchennym- Łazienk...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (21 281 zł/m2)

1
1
46.52 m2
1908
15897098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27994905 15897098 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Zamiany BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:- 4 pokoi, - widnej kuchni, - łazienki,- toalety, - przedpokojuPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

938 700 PLN (14 900 zł/m2)

4
1
63 m2
1990
15897099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27994907 15897099 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Stanisława SkarżyńskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,5m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatk...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (17 124 zł/m2)

3
1
52.5 m2
1962
15897097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27994906 15897097 3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Olgierda BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,2m2 składa się z:- jasnego salonu, - oddzielnej kuchni, - 2 ustawnych pokoi, - łazienki z wa...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

845 000 PLN (14 519 zł/m2)

3
1
58.2 m2
1978
15896496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981167 15896496 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Bracławskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,5m2 składa się z:- jadalni z widną kuchnią w aneksie (pierwotnie niezależny pokój...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (15 158 zł/m2)

3
1
47.5 m2
1970
15896375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27977820 15896375 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana OlbrachtaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni,- łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- piwnicaMies...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 044 100 PLN (19 700 zł/m2)

3
1
53 m2
1960
15895998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964786 15895998 2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Wysockiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,5m2 składa się z:- salonu,- sypialni,- oddzielnej kuchni,- łazienki,- przedpokoju.Powierz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (13 412 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1974
15895995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964780 15895995 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kasprzaka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2016 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,39m2 składa się z:- pokój dzienny - 14,94 m2,- pokój s...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (22 647 zł/m2)

2
1
42.39 m2
2016
15895981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964708 15895981 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wileńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,45 m2 składa się z:-salonu,-sypialni, ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 900 PLN (18 364 zł/m2)

2
1
54.45 m2
1960