• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 441

15863609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27253386 15863609 Opiekun nieruchomości:Sebastian Święcickitel. 602 101 602Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości.Układ pomieszczeń:Salon 16,94 mPokój 9,62 mPokój 11,68 mKuchnia 5,74 mŁazienka z wc ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (14 268 zł/m2)

3
1
56 m2
2014
15894239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27934869 15894239 Duże, przestronne mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym! Mieszkanie dwustronne, przeciwległe z 5 pokojami, 2 łazienkami, a nawet 2 aneksami kuchennymi o łącznej powierzchnie 97,48m2 i aż 3 balkon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 187 918 PLN (12 247 zł/m2)

5
2
97 m2
2026
15890418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877137 15890418 Opiekun oferty:Krzysztof DudekFunkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania i na wynajem.Lokalizacja:Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części miasta, z bardzo dobrym dostępem do...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 600 PLN (16 400 zł/m2)

2
-
34 m2
2027
15888300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27808974 15888300 Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Trzypokojowe mieszkanie na 6 piętrze, z dwoma loggiami pozwolą Ci cieszyć się zielenią i prywatnością, a jednocześnie być w centrum wydarzeń. To idealna przestrzeń dla pary...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

860 496 PLN (13 659 zł/m2)

3
1
63 m2
2027
15887544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27785328 15887544 Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu nowoczesnym, komfortowym i bezpiecznym. Trzypokojowe mieszkanie z dwiema loggiami położone w świetnie skomunikowanej lokalizacji to idealna propozycja dla pary lub rodziny. Funkcjonalny układ, przyjazna przestrzeń i mi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

882 372 PLN (14 006 zł/m2)

3
2
63 m2
2027
15654060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23365263 15654060 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJIBez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańErgonomiczne układy mieszkań z możliwością wprowadzenia zmian lokatorskich, dostępne układy 2 5-pokojowych lokali.Promocyjna cena!...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

539 872 PLN (13 843 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
15338270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 16190567 15338270 Na sprzedaż energooszczędne mieszkanie z ogródkiemTermin oddania III kwartał 2025 r. Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż, położonego na kameralnym osi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 155 660 PLN (12 985 zł/m2)

5
2
89 m2
2025
15427950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 18339674 15427950 Na sprzedaż energooszczędne mieszkanie z ogródkiemTermin oddania III kwartał 2025 r. Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż, położonego na kameralnym osi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 110 530 PLN (12 913 zł/m2)

5
2
86 m2
2025
15861575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27208168 15861575 Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

821 238 PLN (13 919 zł/m2)

3
2
59 m2
2026
15881432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nietuzinkowe, wykończone pod klucz/parking w cenie 27630815 15881432 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kompletnie  - wykonano nowe ściany, wylewki, instalacje, okna, elewację, dach oraz klatki schodowe. Niska, kameralna zabudowa oraz sąsiedztwo niewysokich budynków zapewniają spokój i komfort życia.Lokal idealny dla ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

620 000 PLN (15 122 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15856642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum. Spacerem do Rynku. Świetne pod wynajem. 27097403 15856642 Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na I piętrze nowoczesnego budynku znajdującego się w ścisłym centrum Wrocławia.Klucze już za kilka miesięcy.ZESTAWIENIE POMIESZCZEŃ:-pokój z aneksem kuchennym-28,51 m2-przedpokój z wnęką na gardero...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

565 000 PLN (15 270 zł/m2)

1
1
37 m2
2026
15758521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-poziomowe, klima, duży taras, parking w cenie 25323346 15758521 GOTOWE DO ODBIORUBEZ PCCBEZ PROWIZJI Szukasz miejsca z dala od centrum, ale wciąż z wygodnym dojazdem do miasta? To mieszkanie zostało stworzone właśnie dla Ciebie!Budynki typu zabudowa szeregowa. Na dole mieszkanie z ogrodem, na górze mieszkanie 2-p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 275 000 PLN (10 625 zł/m2)

5
1
120 m2
2024