• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 315

15480488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19512638 15480488 Opiekun oferty:Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Świetne mieszkanie w samym centrum Wrocławia!Mieszkanie w pełni przygotowane do zamieszkania lub wynajęcia.Otoczenie nieruchomości:Ulica Krawiecka jest ulicą przylegająca do wrocławski...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (17 661 zł/m2)

2
-
56 m2
2008
15745907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25065684 15745907 Opiekun oferty:Maciej Suwałatel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie na Kurkowej z pięknym widokiem na rzekę w samym centrum miasta.Otoczenie nieruchomości:Kurkowa to idealne miejsce dla tych osób, które cenią sobie uroki życia w mieście i bliskość cen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
-
53 m2
2015
15859977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27179716 15859977 Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 40,57 m2, położony na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku przy ul. Księcia Witolda we Wrocławiu.To propozycja dla osób, które szukają komfortu, świetnej lokalizacji i nieruch...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (22 475 zł/m2)

2
1
40 m2
2018
15846145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26877073 15846145 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 84 m2, położony na 3 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Zyndrama z Maszkowic we Wrocławiu w prestiżowej części miasta, tuż przy O...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 350 000 PLN (27 976 zł/m2)

3
1
84 m2
2018
15891107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27887848 15891107 Opiekun oferty:Anna Hudaktel. 602 101 602Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,3 m, położone w doskonałej lokalizacji przy Placu Bema we Wrocławiu, tuż przy Ostrowie Tumskim.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana j...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

690 000 PLN (15 682 zł/m2)

2
-
44 m2
1911
15490321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19736666 15490321 Mieszkanie 3 pokoje, osobna kuchnia w samym centrum tuż przy rynku  , ul. Pawłowa WrocławSame zalety: blisko Rynku, węzłów komunikacyjnych (autobus i tramwaj prawie pod domem), barów, restauracji, food trucków, targowiska, szkoły, przychodni, kino, t...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

620 000 PLN (9 841 zł/m2)

3
1
63 m2
1960
15828078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649591 15828078 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,1 m2 znajdujące się na Szczepinie - 2 km od Rynku! Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem (pełniło taką funkcję przez ostatnie kilka lat). Zlokalizowane 2km od Rynku w otoczeniu zieleni, sklepów i wszyst...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

575 000 PLN (11 979 zł/m2)

3
1
48 m2
1972
15866193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27315542 15866193 Duża kawalerka z ogrodem Możliwość wydzielenia sypialni Inwestycja Premium CentrumSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z ryn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (19 019 zł/m2)

2
1
52 m2
2024
15425050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18271961 15425050 REZERWACJA OFERTY! Mieszkanie GOTOWE i DUŻE o pow. 87,61m2, 4 pokoje, 2 łazienki + 6m2 balkonu! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin – mieszkanie GOTOWE idealne dla dużej rodziny lub jako ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (13 782 zł/m2)

4
2
87 m2
2024
15643100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23127049 15643100 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

565 302 PLN (20 937 zł/m2)

1
1
27 m2
2027
15884766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27711285 15884766 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnumer licencji PFRN 28425tel. 602 101 602Wyjątkowy, narożny apartament o powierzchni ponad 137 m2 w prestiżowym Angel River to propozycja dla osób szukających nieruchomości z charakterem. Prawdziwym wyróżnikiem jest ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 770 000 PLN (27 518 zł/m2)

4
2
137 m2
2010
15877191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562564 15877191 Duże przestronne i 2 stronne mieszkanie (wysokie budownictwo) w centrum Wrocławia. Duże plastikowe okna - wyciszające. Do mieszkania przynależy piwnica. Zamontowany jest wideo-domofon. Klatka jest po remoncie. Wymienione są piony instalacji wodnej i ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

839 000 PLN (9 120 zł/m2)

3
-
92 m2
1930