• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Zgorzała Kukułki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zgorzała i Kukułki

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15893214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27904160 15893214 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 38,10 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 40210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

50 000 PLN (1 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15889064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27842431 15889064 lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 37,53 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 25 wraz z udziałem wynoszącym 58810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

87 000 PLN (2 351 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15870298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27425847 15870298 Ogłoszenie nr 28PN2026 Burmistrz Dzierżoniowa ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 o pow. użytkowej 70,92 m2, położonego na parterze budynku przy ul. Świdnickiej 44 w Dzierżoniowie, w...

Dzierżoniów (Dolnośląskie, gm. Dzierżoniów)

300 000 PLN (4 286 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15868129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365691 15868129 Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1GGUp32024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemnym, ofertowym, nieograniczonym przetargu dotycz...

Lubiszyn (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

261 900 PLN (3 446 zł/m2)

3
-
76 m2
-
15806938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26355550 15806938 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności lokalu mieszkalnego nr 6 o pow. użytk. 53,12 m2 (2 pokoje, kuchnia, pr...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

130 000 PLN (2 453 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15806939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26355548 15806939 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności lokalu mieszkalnego nr 11 o pow. użytk. 70,68 m2 (3 pokoje, kuchnia, p...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

200 000 PLN (2 857 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15778272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25748915 15778272 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 40,24 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 23 wraz z udziałem wynoszącym 95410 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udzia...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

66 000 PLN (1 650 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15771854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25595741 15771854 Lokal mieszkalny nr 10 o powierzchni 66,67 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ks. Jana Frenzla 62 wraz z udziałem wynoszącym 79810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

112 000 PLN (1 697 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15751827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25146560 15751827 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 40,92 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Armii Krajowej 2a wraz z udziałem wynoszącym 40310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

68 000 PLN (1 700 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15751825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25146557 15751825 lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 53,23 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Palińskiego 2 wraz z udziałem wynoszącym 21010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 547 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15748120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25105546 15748120 lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 25,61 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 16 wraz z udziałem wynoszącym 21410 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

42 000 PLN (1 680 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15738013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24900585 15738013 Lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 27,90m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 27610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

30 000 PLN (1 111 zł/m2)

1
-
27 m2
-