• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 266

15884277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698696 15884277 3 pokoje 63,83 m2 balkon + taras 1 piętro Zabrze, ul. Banachiewicza Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,83 m2 , położone na 1 piętrze w niskim bloku w Zabrzu (ul. Banachiewicza, os. Kopernika). ...

Zabrze (Osiedle mikołaja kopernika) (Śląskie, gm. Zabrze)

420 000 PLN (6 667 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15888758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garnizon, Wrzeszcz! Bez prowizji! 27823404 15888758 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wykończone pod klucz!- idealna lokalizacja- nowoczesne strzeżone osiedle- balkon- wysoko rozwinięta infrastruktura w okolicyLOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest renomowanym osiedlu Garnizon, we Wrzeszczu.Nieruchomość znajduje si...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

899 000 PLN (24 297 zł/m2)

2
-
37 m2
2020
15872898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27504406 15872898 ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **** Zaprojektuj i wyremontuj mieszkanie – bez kompromisów i poprawiania po kimś **Lublin - RURYLSM (ul. Krasińskiego)Polecam do zakupu atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 58 m² zlokalizowane na 1 piętrze w n...

Lublin (Rury) (Lubelskie, gm. Lublin)

450 000 PLN (7 759 zł/m2)

3
-
58 m2
1979
15616874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinne 4 pokoje 94 m² + garaż, przy Arkadii 22517676 15616874 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 94,1 m², zlokalizowany w sercu Warszawy, w renomowanym apartamentowcu Babka Tower. Mieszkanie oferuje przestronny i funkcjonalny układ, doskonały dla osób ceniących k...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 175 000 PLN (23 138 zł/m2)

4
2
94 m2
2001
15884104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie/Duża Loggia/Aneks/Osobna sypialnia 27695339 15884104 Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32,20 m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku 10-piętrowym na Sadybie- ul. Jaszowieckiej 10.Na lokal składają się:- salon z aneksem kuchennym,- osobna sypialnia,- łazienka z prysznicem,- korytarz z sz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (23 094 zł/m2)

2
1
32 m2
1974
15866216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
RUMIA, 2 POKOJE, Z OGRÓDKIEM, PRZYSTAŃ RUMIA! 27316290 15866216 2 POKOJE, 56M2, Z OGRÓDKIEM, PRZYSTAŃ RUMIA!MIESZKANIE:Słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. 2 pokoje z aneksem kuchennym i ogródkiem. Wysokość pomieszczeń to 270 cm. Zlokalizowane na parterze. Powierzchnia mieszkania wynosi 56...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

635 000 PLN (11 339 zł/m2)

2
1
56 m2
2017
15846359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sztum 67m2, 3 Pokoje, Blisko Plaży 26882786 15846359 Na sprzedaż jasne, słoneczne i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,91 m2, położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Sztumie.Dwustronny układ mieszkania zapewnia perfekcyjne doświetlenie oraz swobodny przepływ powietrza. Widok z mie...

Sztum (Pomorskie, gm. Sztum)

420 000 PLN (6 364 zł/m2)

3
1
66 m2
1982
15858684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w cichej części Moreny! 27153414 15858684 HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- pełne zaplecze usługowo-handlowe,- bliskość komunikacji miejskiej i regionalnej (tramwaje, autobusy, PKM)- duży, słoneczny balkon, - funkcjonalny układ pomieszczeń.CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż mieszkanie...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (11 650 zł/m2)

2
-
60 m2
1978
15888757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy apartament z tarasem 27823395 15888757 Szukasz przestrzeni, która łączy komfort domu jednorodzinnego z wygodą miejskiego apartamentu? To mieszkanie na zamkniętym, spokojnym osiedlu jest idealną propozycją dla wymagającego klienta.Kluczowe informacje:Powierzchnia: 88,9 m²Piętro: 1 (w niski...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

1 275 000 PLN (14 489 zł/m2)

4
1
88 m2
2014
15888754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27823390 15888754 *** WRZESZCZ *** POLITECHNICZNA *** 3 POKOJE *** IDEALNE POD WYNAJEM *** LOKALIZACJA: Gdańsk – Wrzeszcz, ul. Politechniczna. Ścisłe centrum dzielnicy, okolice Politechniki Gdańskiej – jedna z najlepszych lokalizacji inwestycyjnych w Trójmieście. W za...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

3
1
45 m2
1973
15888755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27823391 15888755 LOKALIZACJA: Gdańsk – Rudniki, ul. Rzęsna. Spokojna część miasta z wygodnym dojazdem zarówno do centrum Gdańska, jak i głównych tras komunikacyjnych. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do Śródmieścia, obwodnicy oraz terenów przemysłowo-portowych. W o...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

299 000 PLN (10 833 zł/m2)

1
1
27.6 m2
1980
15888752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, wysoki standard, blisko morza- Zajezdnia 27823392 15888752 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie, położone w prestiżowej inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz przy ul....

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 199 000 PLN (19 656 zł/m2)

3
-
61 m2
2020