• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 263

15800140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26206817 15800140 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI 3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Otwocka – cisza, spokój i bliskość natury! Marzysz o mieszkaniu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrą infrastrukturą pod ręką? Ta oferta może być strzałem w...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15882646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671294 15882646 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie – 57 m², Stargard (blisko centrum) Najważniejsze informacje: powierzchnia: 57 m² + balkon + piwnica 3 pokoje (salon + 2 sypialnie), osobna kuchnia mieszkanie dwustronne, bardzo dobrze doświetlone ostatnie pię...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
57 m2
1973
15867433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27346744 15867433 Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w super lokalizacji na Sadach Żoliborskich. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Wymieniona została elektryka, okna, położone gładzie, na podłogach panele, w łazience i kuchni płytk...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (17 455 zł/m2)

3
-
55 m2
1966
15888765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27823567 15888765 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDzień dobry, sprzedam bezpośrednio mieszkanie własnościowe w Żyrardowie przy ul. Józefa Hallera (dawna Karola Doczkala). Możliwość zakupu w kredycie.Świetna lokalizacja – zaledwie 10 minut pieszo do dworca...

Żyrardów (Żyrardów) (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

329 999 PLN (7 857 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15888764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27823565 15888764 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA — BEZ POŚREDNIKÓW I PROWIZJIWyjątkowe mieszkanie w sercu zabytkowego Gdańska – idealne pod inwestycję lub do zamieszkaniaul. Lawendowa, Stare Miasto 41,5 m² 3. piętro remont 2020Ce...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

740 000 PLN (18 049 zł/m2)

2
-
41 m2
1900
15801032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka / Blisko Metra 26224472 15801032 INFORMACJE OGÓLNELokalizacja: Warszawa, Targówek, ul. Krasiczyńska 2Metraż: 32,4 m2Piętro: 710Rok Budowy:  1974Stan Prawny: Pełna własność z KWCena: 529 000 zł.Czynsz: 600 zł Piwnica OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż  bardzo jasna i funkcjonalna kawalerk...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

529 000 PLN (16 531 zł/m2)

1
1
32 m2
1974
15888766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27823568 15888766 OFERTA PREMIUM ! 155m2, KrakówWieliczka, Wysoki standard Pięknie zaprojektowany i wykończony, bardzo funkcjonalny dom na granicy Krakowa i Wieliczki. Układ z podziałem na strefę dzienną na parterze, sypialnie na piętrze i strefę pracy ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 600 000 PLN (13 333 zł/m2)

5
-
120 m2
2024
15888761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Śródmieście - 3 pokoje, garaż 27823538 15888761 MIESZKANIE:Na sprzedaż ciche, ustawne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,10 m², położone w sercu Gdańska - w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.W sk...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 259 000 PLN (18 515 zł/m2)

3
1
68 m2
1955
15878728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597344 15878728 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie ogloszenie sprzedam na tym portalui bo drogie sa ogloszenia dot sprzedania mieszkania jak za zboze sie placi za takie ogloszenie a tu masz taniej za kilkadziesiea zlotych masz ogloszenieTelefon...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

195 000 PLN (4 756 zł/m2)

2
-
41 m2
1904
15872729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27500558 15872729 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Brechta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-salonu,-sypialn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (16 571 zł/m2)

2
1
35 m2
1950
15772427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25610283 15772427 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPastelowa Osada to kameralne osiedle 12 mieszkań w zabudowie 6 domów dwurodzinnych podzielonych na mieszkania na górze (z balkonem) oraz na dole (z ogrodem).W SPRZEDAŻY zostało 6 mieszkań !!!!Doskonała lok...

Trąbki Wielkie (Kłodawa) (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

469 000 PLN (7 949 zł/m2)

3
-
59 m2
2026
15745162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj wygodnie – jasne 4 pokoje przy WKD 25051756 15745162 To mieszkanie łączy w sobie najlepsze cechy - doskonałą komunikację z centrum Warszawy, nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, jasne i przestronne wnętrza z funkcjonalnym układem. Idealna propozycja dla rodzin, osób ceniących wygodę, a także jako...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

989 000 PLN (13 736 zł/m2)

4
-
72 m2
2020