• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 263

15888764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27823565 15888764 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA — BEZ POŚREDNIKÓW I PROWIZJIWyjątkowe mieszkanie w sercu zabytkowego Gdańska – idealne pod inwestycję lub do zamieszkaniaul. Lawendowa, Stare Miasto 41,5 m² 3. piętro remont 2020Ce...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

740 000 PLN (18 049 zł/m2)

2
-
41 m2
1900
15801032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka / Blisko Metra 26224472 15801032 INFORMACJE OGÓLNELokalizacja: Warszawa, Targówek, ul. Krasiczyńska 2Metraż: 32,4 m2Piętro: 710Rok Budowy:  1974Stan Prawny: Pełna własność z KWCena: 529 000 zł.Czynsz: 600 zł Piwnica OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż  bardzo jasna i funkcjonalna kawalerk...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

529 000 PLN (16 531 zł/m2)

1
1
32 m2
1974
15888766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27823568 15888766 OFERTA PREMIUM ! 155m2, KrakówWieliczka, Wysoki standard Pięknie zaprojektowany i wykończony, bardzo funkcjonalny dom na granicy Krakowa i Wieliczki. Układ z podziałem na strefę dzienną na parterze, sypialnie na piętrze i strefę pracy ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 600 000 PLN (13 333 zł/m2)

5
-
120 m2
2024
15888761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Śródmieście - 3 pokoje, garaż 27823538 15888761 MIESZKANIE:Na sprzedaż ciche, ustawne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,10 m², położone w sercu Gdańska - w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.W sk...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 259 000 PLN (18 515 zł/m2)

3
1
68 m2
1955
15878728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597344 15878728 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie ogloszenie sprzedam na tym portalui bo drogie sa ogloszenia dot sprzedania mieszkania jak za zboze sie placi za takie ogloszenie a tu masz taniej za kilkadziesiea zlotych masz ogloszenieTelefon...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

195 000 PLN (4 756 zł/m2)

2
-
41 m2
1904
15872729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27500558 15872729 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Brechta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-salonu,-sypialn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (16 571 zł/m2)

2
1
35 m2
1950
15772427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25610283 15772427 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPastelowa Osada to kameralne osiedle 12 mieszkań w zabudowie 6 domów dwurodzinnych podzielonych na mieszkania na górze (z balkonem) oraz na dole (z ogrodem).W SPRZEDAŻY zostało 6 mieszkań !!!!Doskonała lok...

Trąbki Wielkie (Kłodawa) (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

469 000 PLN (7 949 zł/m2)

3
-
59 m2
2026
15745162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj wygodnie – jasne 4 pokoje przy WKD 25051756 15745162 To mieszkanie łączy w sobie najlepsze cechy - doskonałą komunikację z centrum Warszawy, nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, jasne i przestronne wnętrza z funkcjonalnym układem. Idealna propozycja dla rodzin, osób ceniących wygodę, a także jako...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

989 000 PLN (13 736 zł/m2)

4
-
72 m2
2020
15823176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26635621 15823176 Oferujemy apartament w budynku apartamentowym połączonym z Hotelem Aquarius Spa w cenie 950.000,- zł wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie 100.000,- zł razem 1.050.000,- złPrestiżowy kompleks hotelowy Aquarius w Kołobrzegu położony 250 ...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 050 000 PLN (21 429 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15738172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24903884 15738172 Apartament w strefie uzdrowiskowej 150 m od morza Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji WHITEblue, w uzdrowiskowej części miasta, w samym środku kołobrzeskiego parku nadmorskiego, gdzie bliskość natury łączy się z komfortowy...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 027 000 PLN (26 333 zł/m2)

2
1
39 m2
2022
15863055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27238006 15863055 Zapraszamy na Dzień Otwarty 14.05. (czwartek) godz. 16:30-17:30. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia godziny spotkania. Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 97,29 m2 - Gliwice, Karolinki taras + ogródek 2 ni...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 030 000 PLN (10 619 zł/m2)

4
-
97 m2
2021
15838908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26733219 15838908 Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 33,8 m² położonego na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasprowicza 13 w Gliwicach. Mieszkanie składa się z: pokoju oddzielnej kuch...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

1
-
33 m2
1960