• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 280

15672325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23691414 15672325 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Responsible agent speaks EnglishOferta dostępna tylko w SDP NieruchomościCena do negocjacjiPodstawowe informacje:Wyjątkowo rzadko pojawiające się mieszkanie, jedno z ośmiu, które w budynku Sky Tower mają taras....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 900 000 PLN (33 333 zł/m2)

3
2
177 m2
2007
15672082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23686074 15672082 W pełni wykończone i umeblowane, 3 kawalerki z gotowymi kuchniami i łazienkami. Nie wymagają żadnych dodatkowych nakładów, dzięki czemu idealnie nadają się do zamieszkania lub wynajęcia od zaraz.Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

873 644 PLN (16 179 zł/m2)

3
3
54 m2
2019
15671740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23676963 15671740 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 73 m, położone w zadbanej kamienicy na Ołbinie, w pobliżu centrum.Idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Otoczenie nieruchomości:Blisko centrum, z pełną ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (10 123 zł/m2)

2
-
73 m2
1920
15665089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23567141 15665089 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Wyjątkowe, przestronne, wysokie, 3 pokojowe mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna!Podstawowe informacje:Przedstawiam Państwu nietuzinkowe, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,5 m2, usytuowane na ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (15 651 zł/m2)

3
2
83 m2
1985
15664844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23565109 15664844 Opiekun ofertyBartosz Biernackitel. 602 101 602 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,25 m, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2020 roku, położonym na kameralnym osiedlu Zamien...

Zamienie (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

985 000 PLN (14 924 zł/m2)

3
1
66 m2
2020
15642104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23097338 15642104 Opiekun oferty:Daniel Matoszyn602 101 6022-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia Idealne na biuro lub mieszkanie inwestycyjne Okolice Placu LegionówOtoczenie nieruchomości:Inwestycja znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, w bezpośre...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (16 641 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15639502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23044356 15639502 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69,7 m2 położone na drugim piętrze w budynku z windą.Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, istnieje możliwość przejęcia umów najmu.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (10 855 zł/m2)

4
1
69 m2
1980
15636352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22960898 15636352 Opiekun oferty: Katarzyna Kuśmierztel. 602 101 602LOKALIZACJA: Lipa Piotrowska to jedno z najbardziej urokliwych i spokojnych miejsc we Wrocławiu, które idealnie nadaje się dla osób szukających harmonii i komfortu. Jest to dynamicznie rozwijająca się...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

830 000 PLN (12 206 zł/m2)

3
-
68 m2
2019
15623116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22666963 15623116 Opiekunka oferty:Sabrina Przybyłtel. 602 101 602Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 41,65 m2. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia i składa się z salonu z aneksem kuchennym z balkonem, sypialni i ła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

743 573 PLN (18 136 zł/m2)

2
-
41 m2
2019
15621875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22634001 15621875 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w rozkładzie ze sporym balkonem 51 m Centrum Po remoncieOpiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347tel. +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na Przedmieściu Oławskim w części mia...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

669 000 PLN (13 118 zł/m2)

2
-
51 m2
2001
15619433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22587689 15619433 REZERWACJAOpiekun oferty:Sebastian Korkosztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie przy ul. Bolesława Prusa w Łodzi to doskonałe połączenie miejskiej wygody i spokoju. Położone w cichej i kameralnej okolicy, zapewnia komfort życia z dala od...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (7 242 zł/m2)

3
-
62 m2
1972
15763311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25422557 15763311 Opiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Kamienica przy ul. Wschodniej. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w atrakcyjnej okolicy, w pobliżu teatr Jaracza, park Monius...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

440 000 PLN (9 362 zł/m2)

3
1
47 m2
1930