• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 277

15848374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936092 15848374 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie, 3 pokoje z balkonem, Wrocław Śródmieście. Planowany odbiór- II kwartał 2027r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży trzypokojowe, funkcj...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

848 481 PLN (14 141 zł/m2)

3
-
60 m2
2026
15796886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26133705 15796886 Deweloperskie, willowy charakter, 3 pokoje, loggia, garaż podziemny. Mieszkania po odbiorze. BESTATE NIERUCHOMOŚCI WROCŁAW oferuje do sprzedaży trzypokojowe, deweloperskie mieszkanie o powierzchni 61,04 m.kw. z balkonem typu loggia, znajdujące si...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 220 800 PLN (20 013 zł/m2)

3
-
61 m2
2024
15727073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24711515 15727073 OPIS OFERTYSzanowni Państwo mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o pow. 45,26m2 znajdujące się w Dzielnicy Nadmorskiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze, w budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na terenie ogrodzon...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

959 000 PLN (21 311 zł/m2)

2
1
45 m2
2012
15614012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22485940 15614012 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja w centrum Wrocławia Szczepin, mieszkania w stanie dewelo...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

608 999 PLN (19 031 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15888853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830508 15888853 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2-pokojowy apartament premium , zlokalizowany przy ul. Kłobuckiej 23 z 2013 r. na granicy Mokotowa i Ursynowa, w prestiżowej inwestycji Osiedle Sakura . Nazwa „Sakura” w języ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (22 813 zł/m2)

2
-
32 m2
2013
15867178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27337071 15867178 Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 128 m² w stanie deweloperskim, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku. Mieszkanie jest dwustronne, bardzo jasne i funkcjonalnie zaprojektowane, a dodatkowy...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 000 PLN (24 219 zł/m2)

4
2
128 m2
2024
15819587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealna lokalizacja 2 pokoje balkon i parking 26638886 15819587 Na sprzedaż 2 pokoje 53,3 m² + piwnica ul. Królewiecka, Elbląg gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,3 m², położone przy ul. Królewieckiej w Elblągu, z osobną kuchnią i dużą piwnicą ok. 6,4...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

375 000 PLN (6 356 zł/m2)

2
1
59 m2
1981
15721828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24606890 15721828 Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Ursynów, ul. MiklaszewskiegoUstawne mieszkanie o powierzchni 48 mkw., położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, w spokojnej i zielonej części Ursynowa – przy ul. Mikl...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

615 000 PLN (12 813 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15719398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24566562 15719398 Sprzedam 3 -pokojowe mieszkanie (możliwe 4) o powierzchni użytkowej 67 m. kw, usytuowane na czwartym piętrze w budynku z 1978r. (bez windy), w bardzo dobrej lokalizacji Wrocław Fabryczna. Nieruchomość składa się z przestrzennego salonu z wyjściem ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (11 179 zł/m2)

3
-
67 m2
1978
15613933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22485955 15613933 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC . Deweloperskie 57,29 m.kw., z balkonem, Fabryczna, Wrocław. Planowany odbiór I kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży deweloperskie mieszkanie o ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

687 473 PLN (12 061 zł/m2)

3
-
57 m2
2024
15889025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Chełm Duże Przestronne Mieszkanie-Możliwe 4 Pokoje 27840703 15889025 Oferta dostępna tylko w Biurze Pepper House !Słoneczne, trzy osobne pokoje w nowym budownictwie gotowe do wprowadzenia.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- spokojna okolica,- doskonała lokalizacja, - blisko komunikacji miejskiej,- szybki dojazd do obwodnicy Trójmia...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 145 000 PLN (14 679 zł/m2)

3
1
78 m2
2010
15790829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25978704 15790829 3 pokoje o powierzchni użytkowej 50,10m2(całkowita 71 m²) położone na kameralnym, spokojnym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie parku Przygodna – z placem zabaw, siłownią pod chmurką, wybiegiem dla psów i licznymi trasami spacerowymi.Lokal położony na...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (11 956 zł/m2)

3
1
50.1 m2
2004