• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 260

15884105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KAWALERKA -MIESZKANIE NA START 27695416 15884105 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż funkcjonalna i przytulna kawalerka o powierzchni 28 m², położona na 2 piętrze przy ul. Zygmunta Augusta w Słupsku. To ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

220 000 PLN (7 857 zł/m2)

1
1
28 m2
1970
15819599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26619911 15819599 Nowoczesne 2 Pokoje na Kabatach – Inwestycja RYTM (ul. Szajnowicza 8)Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², zlokalizowane na 3. piętrze prestiżowej inwestycji RYTM (oddanej do użytku przez Echo Investment).Atuty ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 456 000 PLN (32 000 zł/m2)

2
1
45.5 m2
2024
15886802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27767313 15886802 MIESZKANIA JEDNO I DWUPOZIOMOWE BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- GMINA BOGUCHWAŁA.DO sprzedania oferujemy mieszkania 50.82m2 na parterze i 55.43m2 na piętrze, w bloku dwu-kondygnacyjnym w Mogielnicy, gmina Boguchwała, 5km od centrum Boguc...

Mogielnica (Podkarpackie, gm. Boguchwała)

399 000 PLN (7 851 zł/m2)

2
1
50.82 m2
2026
15857850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27134399 15857850 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

920 000 PLN (19 574 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15857745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27133101 15857745 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 400 000 PLN (18 182 zł/m2)

4
-
77 m2
2026
15848803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26948651 15848803 Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Apartamenty inwestycyjne wykończone pod klucz Deweloperskie, kawalerka z balkonem w centrum miasta Wrocław Planowany odbiór- IV kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

597 405 PLN (11 948 zł/m2)

1
-
50 m2
2026
15848802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26948649 15848802 Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Apartamenty wykończone pod klucz Deweloperskie, kawalerka z balkonem, centrum miasta Wrocław Planowany odbiór- IV kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży jednopokojowe...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

336 348 PLN (11 598 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15843737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26813818 15843737 Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz dostosować do własnych potrzeb? Oto oferta dla Ciebie! Znajdujące się w sercu Kępy Gocławskiej, to mieszkanie oferuje dostęp do wyśmienitej infrastruktury. W bezpośrednim sąsiedztw...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

965 000 PLN (13 592 zł/m2)

3
2
71 m2
1986
15814775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Marina Mokotów 3 pokoje - Apartament 26669633 15814775 Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament o powierzchni 68 m², położony na 6. (ostatnim) piętrze prestiżowego osiedla Marina Mokotów I przy ul. Wyględowskiej. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz, wykończone w wysokim standard...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 625 000 PLN (23 897 zł/m2)

3
1
68 m2
2005
15613908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22485963 15613908 Deweloperskie mieszkania w budynkach 5-kondygnacyjnych w otoczeniu zieleni BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kre...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

869 000 PLN (12 594 zł/m2)

4
-
69 m2
2022
15613910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22485953 15613910 Deweloperskie mieszkania w 23-piętrowym wieżowcu z pięknym widokiem na centrum miasta. BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

853 197 PLN (19 391 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15402562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17742656 15402562 Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Wrocław Fabryczna o powierzchni mieszkalnej 48 m.kw, usytuowane na parterze w budynku z 2006r. (z windą). Nieruchomość składa się z salonu połączonego z kuchnią o powierzchni 26,6 m.kw, syp...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

2
-
48 m2
2006