• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 225

15843737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26813818 15843737 Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz dostosować do własnych potrzeb? Oto oferta dla Ciebie! Znajdujące się w sercu Kępy Gocławskiej, to mieszkanie oferuje dostęp do wyśmienitej infrastruktury. W bezpośrednim sąsiedztw...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

965 000 PLN (13 592 zł/m2)

3
2
71 m2
1986
15814775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Marina Mokotów 3 pokoje - Apartament 26669633 15814775 Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament o powierzchni 68 m², położony na 6. (ostatnim) piętrze prestiżowego osiedla Marina Mokotów I przy ul. Wyględowskiej. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz, wykończone w wysokim standard...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 625 000 PLN (23 897 zł/m2)

3
1
68 m2
2005
15613908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22485963 15613908 Deweloperskie mieszkania w budynkach 5-kondygnacyjnych w otoczeniu zieleni BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kre...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

869 000 PLN (12 594 zł/m2)

4
-
69 m2
2022
15613910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22485953 15613910 Deweloperskie mieszkania w 23-piętrowym wieżowcu z pięknym widokiem na centrum miasta. BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

853 197 PLN (19 391 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15402562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17742656 15402562 Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Wrocław Fabryczna o powierzchni mieszkalnej 48 m.kw, usytuowane na parterze w budynku z 2006r. (z windą). Nieruchomość składa się z salonu połączonego z kuchnią o powierzchni 26,6 m.kw, syp...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

2
-
48 m2
2006
15886268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751272 15886268 MIESZKANIA BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- RZESZÓW, DZIELNICA BUDZIWÓJ, DO sprzedania oferujemy mieszkania 54.36m na parterze i 62.69m2 na piętrze w bloku dwu-kondygnacyjnym w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój. Mieszkania budowane w zabudow...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (8 260 zł/m2)

3
1
54.36 m2
2026
15884371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27700170 15884371 Wymarzone mieszkanie w sercu tętniącej życiem Pragi-Północ!Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32,2 m2, położone na 8 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Praga Tower. Budynek został zbudowany w 2008 roku przez renomowanego dewelopera Age...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 156 zł/m2)

1
1
32 m2
2008
15849414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26965522 15849414 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Psie Pole. Planowana data realizacji: 30.06.2027 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperski...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

582 915 PLN (15 340 zł/m2)

1
-
38 m2
2027
15848683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26947042 15848683 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- budynki o niskiej zabudowie. Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie dewelop...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 000 PLN (13 907 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15841261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26788321 15841261 Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie w budynku apartamentowym na Dolnym Mokotowie, w pobliżu parku Morskie Oko.Na parterze budynku znajduje się recepcja ze stanowiskiem ochrony a na najniższym poziomie są samodzielne garaże.Klatka schodowa po genera...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 060 000 PLN (13 021 zł/m2)

5
2
235 m2
1997
15798652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26177739 15798652 Deweloperskie, 2 pokoje z balkonem, miejsca postojowe, niska zabudowa. Planowana data odbioru na IV kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dwupokojowe, deweloperskie mieszkanie o powierzchni 42,79 m.kw, znajdujące się...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

666 000 PLN (15 857 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15776589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25712912 15776589 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży jedno...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

979 461 PLN (11 130 zł/m2)

5
-
88 m2
2024