• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 233

15757841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25307380 15757841 Rewelacyjnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem – Władysława IV!DOSTĘPNE TYLKO W NASZYM BIURZE !Przytulne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie, położone na 7 piętrze WIEŻOWCA (dwie windy, odnowiona elewacja, klatka schodowa po remoncie) umiej...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

285 000 PLN (6 064 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15723988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24649067 15723988 Pełne przestrzeni 4-pokojowe mieszkanie na parterze w sercu Przylesia – Jana Pawła II! TYLKO U NAS!Prezentujemy dysponujące ogromnym potencjałem aranżacyjnym czteropokojowe mieszkanie o dwustronnej wystawie okiennej, położone na parterze 11-piętroweg...

Koszalin (Przylesie) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

379 000 PLN (5 493 zł/m2)

4
1
69 m2
-
15719583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24573121 15719583 Sopot Kamienny Potok 2 pokoje 51,06 m² + bonusowa przestrzeń po remoncie blisko SKM i lasuWEJŚCIE DO BUDYNKU PRZYSTOSOWANE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCHNa sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie po remoncie, położone na parterze czterop...

Sopot (Kamienny potok) (Pomorskie, gm. Sopot)

740 000 PLN (14 510 zł/m2)

2
1
51 m2
1966
15664414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23551852 15664414 Luksusowy Apartament na Sprzedaż – Willa MariaZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 131,4 m², położonego w prestiżowej inwestycji „Willa Maria” w Sopocie, przy ul. Haffnera. Jest to doskonała propozycja d...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

5 950 000 PLN (45 420 zł/m2)

3
1
131 m2
2008
15529683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20589380 15529683 Perfekcyjne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami – Wańkowicza!Przedstawiamy ofertę nie do odrzucenia!!! TYLKO U NAS!Fenomenalne, trzypokojowe mieszkanie, położone na IV piętrze budynku z nową windą, zlokalizowanego na niezmiennie popularnym osiedlu Pr...

Koszalin (Przylesie) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

459 000 PLN (6 955 zł/m2)

3
1
66 m2
-
15477681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19436820 15477681 Niezwykle stylowe 2-pokojowe mieszkanie z loggią – Bosmańska!Przedstawiamy posiadające dwustronną wystawę okienną, urządzone w wysmakowanym stylu dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku, usytuowanym w obrębie osiedla Na Ska...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

375 000 PLN (7 813 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15376022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17129700 15376022 Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądkowskiego w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądko...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

950 250 PLN (10 558 zł/m2)

4
1
90 m2
1998
15264666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14185985 15264666 Sopot Dolny – Kamienica z historią, 300 m od plażyNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,31 m², położone na pierwszym piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy z początku XX wieku, zlokalizowanej przy ul. 3 Maja w Sopocie Dolnym. Budynek usytuowany...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

990 000 PLN (15 968 zł/m2)

3
1
62 m2
1900
15886851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27769975 15886851 Unikatowe mieszkanie w pierwszej linii zabudowy przy Motławie - to może być Twoje miejsce w Gdańsku lub dochodowa inwestycja pod wynajem.Powroźnicza to spokojna uliczka rozpoczynająca się u zwieńczenia gdańskiej Drogi Królewskiej, gdzie Długi Targ wp...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

888 000 PLN (24 000 zł/m2)

2
1
37 m2
1974
15885330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27723754 15885330 HIT - W pełni wyposażona stylowa kawalerka na strzeżonym osiedlu – Piłsudskiego!Przedstawiamy rewelacyjną ofertę – gotowe do wprowadzenia 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, usytuowane na czwartym piętrze bloku, zlokalizowanego w ciche...

Koszalin (Wspólny dom) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

195 000 PLN (10 263 zł/m2)

1
1
19 m2
-
15885300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722390 15885300 Sopot Parkur 2 pokoje balkon hala garażowaNa sprzedaż jasny, dwustronny apartament o powierzchni 56,60 m², położony na II piętrze kameralnego budynku z windą na cenionym osiedlu Sopocki Parkur przy ul. Władysława Łokietka w Sopocie.Mieszkanie skła...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 500 000 PLN (26 786 zł/m2)

2
1
56 m2
2007
15884434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27701828 15884434 TOP OFERTA!!! Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią – Bosmańska!Wyjątkowa oferta dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Przestronne 34 pokojowe mieszkanie mieszczące się na ostatnim piętrze 4 piętrowego bloku, usytuowanego przy ul. Bosmańskiej...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
1
73 m2
-