• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 251

15778272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25748915 15778272 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 40,24 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 23 wraz z udziałem wynoszącym 95410 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udzia...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

66 000 PLN (1 650 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15777152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25730790 15777152 Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 37,36 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Małgorzatki 18 wraz z udziałem wynoszącym 9710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

47 000 PLN (1 270 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15771854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25595741 15771854 Lokal mieszkalny nr 10 o powierzchni 66,67 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ks. Jana Frenzla 62 wraz z udziałem wynoszącym 79810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

112 000 PLN (1 697 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15876603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27542219 15876603 Biuro CREDO Nieruchomości przedstawia Państwu kawalerkę z ogromnym potencjałem o powierzchni 28,10 m², położoną blisko centrum Bartoszyc, przy ul.Paderewskiego 43. Lokal składa się z: sypialni, ...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

139 000 PLN (4 964 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15872445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27493515 15872445 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 39,60 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Ludwiga van Beethovena 12 wraz z udziałem wynoszącym 64010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udz...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

56 000 PLN (1 436 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15848951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26952530 15848951 Syndyk Andrzeja Kotowskiego w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: udziału 14 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 6, położonej w budynku przy ul. Sikorskiego 1...

Górowo Iławeckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Górowo Iławeckie)

18 750 PLN (1 705 zł/m2)

2
-
11 m2
-
15811330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26434989 15811330 Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym Angeliki Niziołek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki lokalu mieszkalnego nr 5 stanowiącego odrębną nieruchomość o pow. użytkowej 77,27 m2 w budynku wielorodzinnym nr 22A położonym w Łąkowie gm....

Świdwin (Zachodniopomorskie, gm. Świdwin)

74 264 PLN (964 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15779006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25764351 15779006 Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 25,56 m2, zlokalizowany na II piętrze (poddaszu) w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Poznańskiej 10 wraz z udziałem wynoszącym 49610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym ud...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

34 000 PLN (1 360 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15779005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25764345 15779005 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 63,48 m2 zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 5 wraz z udziałem wynoszącym 81710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie wła...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

170 000 PLN (2 698 zł/m2)

2
-
63 m2
-
15777709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25736466 15777709 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 35,82 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 6 wraz z udziałem wynoszącym 10810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 600 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15772132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25602174 15772132 Burmistrz Szklarskiej Poręby ogłasza następujący przetarg ustny nieograniczony czwarty przetarg na sprzedaż nieruchomości lokalowej nr 2 (lokal mieszkalny) o powierzchni użytkowej 27,10 m2 (powierzchnia lokalu 25,80 m2 i ...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

110 000 PLN (4 074 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15771852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25595739 15771852 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 27,42 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 18A wraz z udziałem wynoszącym 8310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziale w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

41 000 PLN (1 519 zł/m2)

1
-
27 m2
-