• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 272

15559685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21293374 15559685 Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego apartamentu, który łączy w sobie luksus, nowoczesność i komfort mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie.Apartament posiada pełne wyposażenie w meble i urządzenia RTV oraz AGD, co czyni...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 000 PLN (22 200 zł/m2)

2
1
45 m2
2023
15418208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18096123 15418208 Mieszkanie 53.84m2 z ogródkiem 319.25m2 i tarasem 9m2.Prezentowane mieszkanie jest aktualnie budowane i zostanie oddanie pod koniec 2024r.Blok w którym będzie się znajdowało to 16-o mieszkaniowy kameralny dwupiętrowy budynek wyposażony w windę. W skł...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

848 000 PLN (16 000 zł/m2)

3
1
53 m2
2024
13893220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 2200138 13893220 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Mieszkanie w oficynie z pięknym widokiem na ogród Mehoffera znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 284 500 PLN (35 681 zł/m2)

1
1
36 m2
1908
13893221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 2200121 13893221 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 972 500 PLN (35 155 zł/m2)

5
1
113 m2
1908
14823090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26691 14823090 Klimatyczne mieszkanie z ogromnym potencjałem na Salwatorze. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupoziomowe, przestronne mieszkanie znajdujące się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie - Salwatorze. Mieszkanie mieści się na pod...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 000 PLN (17 647 zł/m2)

3
1
85 m2
1930
14695383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25245 14695383 Na sprzedaż apartament przy Krowoderskiej o powierzchni 151 m2. Apartament znajduje się w kamienicy z lat dwudziestych, mieści się na 4 piętrze w 5 kondygnacyjnym budynku bez windy.Mieszkanie to świetna inwestycja do zamieszkania lub na wynajem. W ch...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 750 000 PLN (11 589 zł/m2)

6
2
151 m2
1920
15883063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673622 15883063 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących komfort, prywatność oraz dostęp do własnej przestrzeni na zewnątrz. Mies...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

889 000 PLN (13 074 zł/m2)

3
2
68 m2
2018
15865426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27300230 15865426 Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie 2019 r. 4 piętro windaNa sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 55,68 m² w nowoczesnym budynku z 2019 roku.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, jest nowocześnie urządzone, a balkon ciągnie ...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

515 000 PLN (9 364 zł/m2)

3
1
55 m2
2019
15863945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27258821 15863945 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą, która jest jedyną, aktualnie dostępną taką na rynku. Budynek jest gotowy do zamieszkania, oddany do użytku, a 95% mieszkań jest już zamieszkała co pozwoli Państwu uniknąć hałasu sąsiednich remontów, a pon...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 000 PLN (14 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15856408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27089800 15856408 Przestrzeń, światło i funkcjonalność dla rodziny Bielany, ChomiczówkaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,72 m², położone na 7 piętrze w zadbanym, 15-piętrowym budynku z windą przy ul. Pabla Nerudy na warszawski...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (12 107 zł/m2)

2
1
56 m2
1980
15826715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633279 15826715 Ekonomiczne 2 pokojowe mieszkanie, pow. 46,81 m2Jeżeli szukasz mieszkania do zamieszkana lub jako inwestycję na wynajem, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! * ekonomiczne *miejsca parkingowe za szlabanem, *1 piętro, * winda, *młode...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

395 000 PLN (8 587 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15792910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26026993 15792910 Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łodzi 68,45 m² pełnej własności!Odkryj perełkę w topowej lokalizacji ścisłego Centrum Łodzi! Mieszkanie przy ul. Gdańskiej znajduje się zaledwie 200 m od tętniącej życiem ul. Piotrkowskiej i 150 m od kultowej Manufaktury...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
68 m2
1959