• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 072

15813118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26557613 15813118 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

461 265 PLN (10 727 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15813116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26557612 15813116 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

461 265 PLN (10 727 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15812663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26543516 15812663 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

417 335 PLN (9 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15812660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26543513 15812660 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

613 985 PLN (11 585 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15812297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26474578 15812297 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602 INWESTYCJA W SERCU ŁODZI! 136,41 m2 w KAMIENICY przy ul. PIOTRKOWSKIEJ (Dwa Niezależne Lokale).Wyjątkowa nieruchomość położona w najbardziej pożądanej lokalizacji w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. U...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

915 000 PLN (6 728 zł/m2)

4
2
136 m2
1872
15812298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26474577 15812298 Opiekun oferty:Monika Bistułatel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w południowo-wschodniej części miasta w dzielnicy Widzew, na osiedlu Zarzew (rejon ul. Przybyszewskiego). W najbliższej okolicy znajdziesz wszystko, co p...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

250 000 PLN (6 944 zł/m2)

2
1
36 m2
1980
15807536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26368179 15807536 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆPrezentujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 74,19 m2, a mieszkalnej 57,24 m, położone w samym sercu Białogardu, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy nieopodal sądu i pełnej infrastru...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

239 000 PLN (3 230 zł/m2)

2
1
74 m2
1905
15806883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26354589 15806883 Apartament typu studio z balkonem Nowe budownictwo w małej zamkniętej inwestycji pomiędzy Placem Kościuszki a Dworcem Głównym. Zapraszam na prezentacjęMarta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 l...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

515 683 PLN (19 099 zł/m2)

1
1
27 m2
2027
15805981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319715 15805981 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,43 m2, zlokalizowane przy ul. Agrestowej we Wrocławiu, w budynku z 2012 roku. Otoczenie nieruchomości:Ulica Agrestowa położona j...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

590 000 PLN (14 048 zł/m2)

2
1
42 m2
2012
15805328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26303902 15805328 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

669 760 PLN (11 548 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15803969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26301680 15803969 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone jest w ścisłym Śródmieściu Łodzi przy ulicy Henryka Sienkiewicza jest to lokalizacja idealnie łącząca centralne położenie z dostępem do terenów zielonych i...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 000 PLN (5 736 zł/m2)

4
1
87 m2
1938
15803345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26292893 15803345 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

667 375 PLN (12 592 zł/m2)

3
1
53 m2
2025