• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 018

15889330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27847087 15889330 PREZYDENT MIASTA ELBLĄGogłasza trzeci ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości,stanowiącej własność Gminy Miasto Elbląg(strona internetowa – http:www.umelblag.pl BIP - https:elblag.eu)(tel. kontaktowy 55-239-31-41, 55-239-34-51) 1. L...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

2 040 000 PLN

-
-
52231 m2
-
15888373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27839891 15888373 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w trakcie budowy, obejmująca nowoczesną halę 470m2 o charakterze produkcyjno-usługowym z częścią biurową, usytuowaną na działce o powierzchni 2409 m². Nieruchomość znajduje się w bardzo d...

Pruszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

1 399 000 PLN (2 977 zł/m2)

11
-
470 m2
2021
15888463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje miejsce na Kaszubach 27814307 15888463 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Działka w sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, blisko jezior-  Borzestowska HutaZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowe...

Borzestowska Huta (Pomorskie, gm. Chmielno)

130 520 PLN

-
-
1004 m2
-
15877949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica Janowska - 3 Pokoje z Widokiem na Las! 27585830 15877949 TYLKO U NAS!Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w nowoczesnym budynku i widokiem na las!Idealne dla osób ceniących komfort i wygodę!LOKALIZACJA:Ulica Janowska to komfortowa, świetnie skomunikowana lokal...

Gdynia (Cisowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

729 000 PLN (11 758 zł/m2)

3
1
62 m2
2010
15877132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562431 15877132 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,8 m², położone na 3. piętrze w spokojnej i zielonej dzielnicy Malinka w Opolu. To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów szukających nieruchomości z dużym potencjałem...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

529 000 PLN (8 138 zł/m2)

3
1
65 m2
-
15875719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526029 15875719 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,3562 ha (3562 m²) położona w malowniczej miejscowości Szumirad, w gminie Lasowice Wielkie. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy z bezpośrednim...

Szumirad (Opolskie, gm. Lasowice Wielkie)

219 000 PLN

-
-
3600 m2
-
15851763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27019487 15851763 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

698 000 PLN (11 741 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15807520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26367180 15807520 Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży uroczego mieszkania czteropokojowego z balkonem. Lokal położony na pierwszym piętrze niskiego bloku na Osiedlu Bukowym.Na powierzchnię 86.5 m2 składają się:-salon z aneksem kuchennym;-trzy sypialnie;-łazi...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

850 000 PLN (9 827 zł/m2)

4
1
86.5 m2
2010
15889332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27847090 15889332 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANAKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W OPOLUpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu ustnym nieograniczonymna sprzedaż nieruchomościpołożonego w obrębie Kępnica, gminie Nysa, powiat nyski, w...

Kępnica (Opolskie, gm. Nysa)

34 100 PLN

-
-
1100 m2
-
15875218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527388 15875218 Działka budowlana 787 m² – Nowy Dwór. Lokalizacja: Działka znajduje się w miejscowości Nowy Dwór, w gminie Jelcz-Laskowice, województwo dolnośląskie. Jest to spokojna wieś oddalona o około 5 km od Jelcza-Laskowic i około 25 km od Wrocławia, co zapewn...

Nowy Dwór (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

199 000 PLN

-
-
787 m2
-