• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 964

15876617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542314 15876617 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Kompanii AK GoplanaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym – 25,5 m²- pokój – 10,7 m²- łazienka – 4,32 m²...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (18 298 zł/m2)

2
1
47 m2
2019
15876300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27535223 15876300 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Skierniewickiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku z 2017 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z wydzielonym aneksem kuchennym, - sypialni, - łazien...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

992 000 PLN (24 195 zł/m2)

2
1
41 m2
2017
15876299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27535222 15876299 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Zygmunta KrasińskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się n 1 piętrze w 8 piętrowym budynku z 2018 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,26m2. Układ:- przestronny salon z otwartą kuchnią,- dwie sypialnie,-...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 699 999 PLN (26 873 zł/m2)

3
1
63.26 m2
2018
15876276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27534874 15876276 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Burakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:- dwóch oddzielnych sypialni,- salonu ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (33 333 zł/m2)

3
1
60 m2
2015
15876198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532548 15876198 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:- ogr...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (16 216 zł/m2)

2
1
37 m2
2008
15876169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532345 15876169 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,55m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dw...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 999 PLN (18 674 zł/m2)

3
1
53.55 m2
2012
15876131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27531269 15876131 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Obrzeżnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 74,77m2 składa się z:-salonu,-oddzielnej widnej kuchn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 495 000 PLN (19 995 zł/m2)

3
1
74.77 m2
2009
15873346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27515759 15873346 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Instalatorów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,31m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem k...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (20 139 zł/m2)

1
1
27.31 m2
2025
15872800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27502068 15872800 1-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. PróżnaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:- pokoju, - kuchni, - łazienki.Powierzchnia dodatkowa:- balkon, - piwnica.Mi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (22 857 zł/m2)

1
1
28 m2
1964
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15843656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie ok.8 minut od plaży! 26809103 15843656 NA SPRZEDAŻ: 3-pokojowe, gustownie urządzone mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 47,50 m2  znajduję się na I piętrze, 4-piętrowego budynku.składa się z:- 3 pokoi w tym jeden pokój z aneksem kuchennym; z dużego dziennego po...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (15 936 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15800375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26212489 15800375 Zobacz tą fantastyczną ofertę funkcjonalnego, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Opolu przy ul. Szarych Szeregów! Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, a do wszystkich pomieszczeń prowadzi przestronny przedpokój, co sp...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

589 000 PLN (9 817 zł/m2)

3
-
60 m2
-