• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 963

15886713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27765668 15886713 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,7m2 składa się z:-pokoju dziennego,-wyposaż...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

525 000 PLN (18 953 zł/m2)

1
1
27.7 m2
1969
15886644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27763064 15886644 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Łukowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1991NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-łaz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

559 000 PLN (17 469 zł/m2)

2
1
32 m2
1991
15886573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762002 15886573 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Szlenkierów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1950NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (17 347 zł/m2)

3
1
49 m2
1950
15886550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761845 15886550 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku (budynek z 2 windami)Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73m2 składa się z:-salonu...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (12 329 zł/m2)

3
1
73 m2
1969
15886527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27761174 15886527 NA SPRZEDAŻWyjątkowy apartament przy ul. Targowej 4951 – Praga-PółnocNa sprzedaż świeżo wyremontowany,4-pokojowy apartament o powierzchni 66 m², zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Pragi-Północ. Mieszkanie zostało wykoń...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 540 000 PLN (23 333 zł/m2)

4
1
66 m2
1970
15886529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761171 15886529 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Batalionu AK ParasolBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-trzech pokoi,-łazienki,-aneksu...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (19 143 zł/m2)

3
1
35 m2
1972
15886187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27749892 15886187 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Markowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki. Lokal przeszedł kompleks...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15886166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27749630 15886166 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920r.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

470 000 PLN (17 407 zł/m2)

1
1
27 m2
1960
15886022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746325 15886022 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Malawskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,5m2 składa się z:-kuchni,-dwóch pokoi,-łazienki...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (17 896 zł/m2)

2
1
38.5 m2
1980
15885997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745230 15885997 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. KorotyńskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

610 000 PLN (16 944 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15885994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27745226 15885994 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. KłobuckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,5m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 21m2,...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (18 584 zł/m2)

3
1
56.5 m2
2019
15885990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27745225 15885990 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Szulborskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-czterech pokoi,-ła...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (17 224 zł/m2)

4
1
58 m2
1972