• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 963

15744865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047188 15744865 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Piłkarskiej o powierzchni 9056 m² w skład w której wchodzi działka 281189 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000005149. Przedmiotowa działka ma kształt regularnego wielokąta. Teren ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

305 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
9056 m2
-
15744746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25043906 15744746 Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Brzezińskiej o łącznej powierzchni 91430 m² w skład których wchodzą działki 5254408, 5255408, 5257405, 5258405, 5260404, 5261404, 5263401, 5264401, 4877405, 5256405, 5262401, 5268400, 5360392, 5362...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

7 150 000 PLN (78 zł/m2)

-
-
91430 m2
-
15742591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24996032 15742591 Lokal mieszkalny nr 23 o powierzchni 47,64 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Siemianowicach Śląskich przy ul. Tadeusza Kościuszki 2A wraz z udziałem wynoszącym 20910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

196 000 PLN (4 170 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15741778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24980964 15741778 Nieruchomość położona w Będzinie pomiędzy ul. 1 Maja oraz Brata Alberta o łącznej powierzchni 6458 m² w skład której wchodzą działki 193, 1922 zapisane w księdze wieczystej KA1B000332706. Nieruchomość gruntowa zabudowana ...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

749 000 PLN (116 zł/m2)

-
-
6458 m2
-
15735483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24855659 15735483 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2 piętrze w bloku z 1984 roku przy ul. Błonie. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość centrum miasta oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

389 000 PLN (8 104 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15735385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24854672 15735385 lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 34,98m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 90 wraz z udziałem wynoszącym 74610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie ...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

46 000 PLN (1 353 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15727580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24720983 15727580 Nieruchomośćskłada się ze zwartego kompleksu czterech działek gruntu nr 44815, 40815, 41015, 40915 zapisanych w księdze wieczystej nr GL1Z000266069 - w wyznaczonej do sprzedaży części o powierzchni łącznej 5756 m2- oraz dwóch budynków prze...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

1 269 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
5756 m2
-
15727499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24719434 15727499 Działki nr 230618, 232416, 1093, 1003, 170719, 595038, 472938, 5022237, 5019237, 4900237, 5020237, 4903237, 18820 o łącznej powierzchni 447409 m2 zapisane w księgach wieczystych nr: GL1Z000246285, GL1Z000180057. Działki tworzą zwarty komple...

Zabrze (Mikulczyce) (Śląskie, gm. Zabrze)

22 000 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
447409 m2
-
15726983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24708677 15726983 Nieruchomość położona w Mysłowicach przy ul. Zielnioka o łącznej powierzchni 13635 m² w skład których wchodzą działki nr 29952, 29972 zapisane w księdze wieczystej KA1L000132092. Przedmiotowe działki posiadają nieregularn...

Mysłowice (Kosztowy) (Śląskie, gm. Mysłowice)

1 091 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
13635 m2
-
15726809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24705805 15726809 Nieruchomość nr 174037 o powierzchni 3190 m2 zapisana w księdze wieczystej nr KA1P000348631, zabudowana budynkiem łaźni górniczej. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Kopalnianej. Otoczenie nieruchomości stanowią...

Miedźna (Śląskie, gm. Miedźna)

1 700 000 PLN (533 zł/m2)

-
-
3190 m2
-
15726189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24694919 15726189 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 69,10 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Stanisława Witczaka 100 wraz z udziałem wynoszącym 82510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

130 000 PLN (1 884 zł/m2)

2
-
69 m2
-
15726055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24691621 15726055 Lokal mieszkalny nr 19 o powierzchni 58,42 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Gwareckiej 1 wraz z udziałem wynoszącym 34110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (1 638 zł/m2)

2
-
58 m2
-