• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 979

15849228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elegancki apartament - Sopot Dolny - Blisko plaży! 26962202 15849228 Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe w Sopocie Dolny.Doskonała lokalizacja - świetna inwestycja - blisko plaży !MIESZKANIE: Na sprzedaż  w pełni wyposażone oraz eleganckie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,30 m2. Jest położone w najbardziej pożądane...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

849 000 PLN (22 946 zł/m2)

2
1
37 m2
1925
15845605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pok po remoncie świetnie skomunikowane 26864100 15845605 SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM !Gotowe do zamieszkania - doskonale skomunikowanie - blisko centrum!MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym 7-metrowym balkonem położone na gdańskim Chełmie. Nieruchomość...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (17 114 zł/m2)

2
1
35 m2
1985
15824166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom marzeń 387 m2 - perfekcyjny dojazd do Gdańska! 26601981 15824166 Piękny dom z duszą gotowy do wprowadzenia - duża, zagospodarowana działka, wysoki standard, malownicza okolica z lasami oraz stadniną koni!DOM: Na sprzedaż piękny, słoneczny, przestronny dom wolnostojący położony w malowniczej scenerii pośród lasów i...

Ulkowy (Pomorskie, gm. Pszczółki)

2 099 000 PLN (9 763 zł/m2)

5
2
215 m2
2010
15810504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Chmielna Park gotowa inwestycja lokal mieszkalny! 26412980 15810504 NA SPRZEDAŻ APARTAMENT IDEALNY NA INWESTYCJĘ!DOSKONAŁA LOKALIZACJA  - INWESTYCJA NAD MOTŁAWĄ - 10 MINUT OD STARÓWKI!APARTAMENT: Na sprzedaż jasny, doskonały na inwestycję studio o powierzchni 35,37 m2. Przemyślany układ oraz dobre doświetlenie pomies...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

830 000 PLN (23 714 zł/m2)

1
1
35 m2
2016
15748044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka w malowniczym Sobieszewie! 25105029 15748044 ATRAKCYJNA DZIAŁKA W MALOWNICZYM SOBIESZEWIE!DZIAŁKA: Na sprzedaż atrakcyjna, przestronna działka położona w malowniczym Sobieszewie, przy ul. Kapitańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie linii brzegowej Martwej Wisły.Nieruchomość o powierzchni 4288 m2 m...

Gdańsk (Wyspa sobieszowska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

499 000 PLN

-
-
4288 m2
-
15713957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24450145 15713957 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 24900 m2 w Młochowie koło Żabiej WoliNadarzyna.Działka przy gminnej drodze asfaltowej.Działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do prostokąta o szerokości od drogi ok 125 m x ok 170 m.W drodze przy dzia...

Młochów (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

8 715 000 PLN

-
-
24900 m2
-
15704355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24262454 15704355 Jeżeli szukasz działki, w cichej i spokojnej okolicy, położonej między lasem a wodą (odpływ rzeki Świny), w niewielkiej odległości od morza i plaż, nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty!Prezentowana działka położona w wypoczynkowej części Św...

Świnoujście (Karsibór) (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

549 000 PLN

-
-
1243 m2
-
15538858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycyjna działka 8,94ha pod zab. jednorodzinną 20792009 15538858 DOSKONAŁA INWESTYCJA POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNA !!MALOWNICZO POŁOŻONA NIERUCHOMOŚĆ - PIĘKNA NATURA - ŚWIETNA KOMUNIKACJA !DZIAŁKA: Na sprzedaż malowniczo położona działka o powierzchni 89 431 m2 położona w Chmielnie. Miejscowości z przyj...

Chmielno (Pomorskie, gm. Chmielno)

10 500 000 PLN

-
-
89431 m2
-
15533633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 20676675 15533633 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego, przestronnego, dwupoziomowego mieszkania położonego w prawobrzeżnej części Szczecina na osiedlu Bukowym.Niski budynek (4 piętrowy) z 1995 roku, czwarte piętro. Klatka schodowa, szeroka i zadbana...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 149 000 PLN (7 447 zł/m2)

6
2
154.3 m2
1995
15486309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowy kompleks pod salon samochodowy 2466 m2 ! 19631933 15486309 UNIKATOWA OFERTA NIERUCHOMOŚCI !!NA SPRZEDAŻ PROSPERUJĄCY KOMPLEKS MOTORYZACYJNO-USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWY O POWIERZCHNI 2466 M2 !!DOSKONAŁA OFERTA DLA DEALERA SAMOCHODOWEGO - DOBRY ROI ORAZ STANDARD OBIEKTÓW - DUŻA DZIAŁKA 12879 M2 !!!OBIEKT: Na sprzedaż...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

9 900 000 PLN (4 015 zł/m2)

11
-
2466 m2
2010
15319568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15664747 15319568 Osetna to malowniczo położona wieś w województwie zachodniopomorskim, nad jeziorem Chłop, oddalona o 4 kilometry od Lipian, 17 km od Myśliborza, 45 km od Gorzowa i 60 km od Szczecina. To tutaj mamy dla Ciebie 3 niezależne działki, o powierzchniach 98...

Osetna (Zachodniopomorskie, gm. Lipiany)

189 000 PLN

-
-
920 m2
-
15073129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna działka inwestycyjna przy kanale Elbląskim 8913137 15073129 ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA - PARK PAŁACOWY W OBRĘBIE KANAŁU ELBLĄSKIEGOLOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kąty, a jest to atrakcyjna turystycznie osada położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gmini...

Kąty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

699 000 PLN

-
-
37338 m2
-