• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 052

15872779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27502078 15872779 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Karola Darwina BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 25m2 składa się z:-pokoju dziennego,-anek...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

465 000 PLN (18 600 zł/m2)

1
1
25 m2
1970
15872790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27502073 15872790 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Agrestowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,92m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypial...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (18 064 zł/m2)

2
1
37.92 m2
2022
15872797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502067 15872797 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. ModlińskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,09m2. Układ:- Pokój 1 (13,23m2)- Pokój 2(10,17m2)- Salon z Kuchnią(20,85m2)- Hal(7,38m2)-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (16 623 zł/m2)

3
1
57.09 m2
2019
15872803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27502062 15872803 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. ZWMBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:- 4 pokoi, - kuchni, - łazienki, - toalety.Powierzchnia dodatkowa:- balkon, - piwn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (13 150 zł/m2)

4
1
60 m2
1981
15872677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499450 15872677 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Wilczej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1992NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (23 656 zł/m2)

2
1
46.5 m2
1992
15872661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499332 15872661 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Marcina KasprzakaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym i wyjś...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (22 222 zł/m2)

2
1
63 m2
2022
15872664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499327 15872664 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

698 000 PLN (15 174 zł/m2)

2
1
46 m2
2003
15872581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27498496 15872581 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,23 m2 składa się z:-Salonu z aneksem kuchennym – serce...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

865 000 PLN (21 501 zł/m2)

2
1
40.23 m2
2021
15862039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27221722 15862039 Mieszkanie w Luboniu z Garażem i komórką lokatorską. Polecam bardzo ładne , słoneczne i przestronne mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi, kuchni , łazienki i korytarza położone w sąsiedztwie terenów zie...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

690 000 PLN (8 846 zł/m2)

3
1
78 m2
2013
15820590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26607216 15820590 *OFERTA TYLKO W NASZEJ AGENCJI:Do sprzedaży widne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,3 m², usytuowane na 3. piętrze w budynku bez windy, z pełną własnością. Lokalizacja: ul. 1 Maja, Ursus, blisko stacji PKP, placu Tysiąclecia oraz Par...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (13 431 zł/m2)

2
1
44.3 m2
1961
15593646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22033419 15593646 Piękny nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem przy polu golfowym i bażantarni w Siemianowicach Śląskich ul. Storczykowa. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodny,...

Siemianowice Śląskie (Przełajka) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

780 000 PLN (5 735 zł/m2)

4
2
136 m2
2025
15383170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 17319787 15383170 Do sprzedaży działka siedliskowa o pow. 18,325 m2 w Puszczy Mariańskiej w miejscowości Zator.W ofercie działki podzielone: 1526, 1527, 1528, 1529, 15210 oraz połowa działki 1522 (na drogę)Działka położona w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazoweg...

Zator (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

900 000 PLN

-
-
18325 m2
-