• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 937

15863483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250376 15863483 Działka o nr 126714 położona jest w obrębie Klimontów, w mieście Sosnowiec, przy ulicy Dobrzańskiego. Nieruchomość ma kształt zbliżony do litery L. Teren działki płaski. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 568 000 PLN (161 zł/m2)

-
-
9748 m2
-
15863441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248701 15863441 Działki położone w obrębie ulicy Bohaterów Monte Casino oraz Lubuskiej, karta mapy 33, obręb 0002 Bogucice Zawodzie. w Katowicach, o powierzchni 527 m² w skład której wchodzą działki 164, 183, zapisane w księdze wieczystej KA1K000575599. B...

Katowice (Zawodzie) (Śląskie, gm. Katowice)

150 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
527 m2
-
15862429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27226555 15862429 BURMISTRZ SZCZAWNA – ZDROJU na podstawie art. 39 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września...

Szczawno-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Szczawno-Zdrój)

180 000 PLN (5 294 zł/m2)

11
-
34 m2
-
15860852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185077 15860852 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU z dnia 19 marca 2026 r. Burmistrz Zelowa ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów. Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Zelowie...

Wola Pszczółecka (Łódzkie, gm. Zelów)

65 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15850542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998584 15850542 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA o przetargach na sprzedaż nieruchomości Wójt Gminy Krasne Ogłasza piąte przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomo...

Krasne (Podkarpackie, gm. Adamówka)

187 200 PLN (211 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15848951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26952530 15848951 Syndyk Andrzeja Kotowskiego w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: udziału 14 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 6, położonej w budynku przy ul. Sikorskiego 1...

Górowo Iławeckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Górowo Iławeckie)

18 750 PLN (1 705 zł/m2)

2
-
11 m2
-
15845985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26872870 15845985 Działka położona w Katowicach, dzielnica Giszowiec w obrębie ulicy Kosmicznej o powierzchni 99 m², w skład której wchodzi działka nr 275955, zapisana w księdze wieczystej KA1K001374658. Kształt zbliżony do kwadratu. Najbl...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

30 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
99 m2
-
15845564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26863220 15845564 Burmistrz Rzepina B U R M I S T R Z R Z E P I N A Ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ewid. 1518 o pow. 0,0541...

Rzepin (Lubuskie, gm. Rzepin)

81 150 PLN (150 zł/m2)

-
-
541 m2
-
15841705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26792972 15841705 Aukcje (licytacje) w dniu 25 lutego 2026 r. na sprzedaż nieruchomości położonych w powiecie brodnickim, woj. kujawsko-pomorskie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcje (licytacje) na sprzedaż nieru...

Brodnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Brodnica)

57 700 PLN (22 zł/m2)

-
-
2642 m2
-
15840714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26784199 15840714 Nieruchomość położona w Dąbrowie Górniczej przy ul. Perla, obejmuję działkę gruntu numer 2099 o powierzchni 2634 m² zapisanej w księdze wieczystejKA1D000303667. Działka o nieregularnym kształcie, teren ogrodzony. Na jej t...

Dąbrowa Górnicza (Kuźniczka nowa) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

480 000 PLN (182 zł/m2)

-
-
2634 m2
-
15839060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26737443 15839060 PRZETARG - SPRZEDAŻ DZIERŻAWA STACJI PALIW W GORZKOWIE, GM. BOCHNIA ORLEN Paliwa Sp. z o.o. ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na sprzedażdzierżawę nieruchomości gruntowej zabudowanej stacją paliw, położonej w miejsc...

Bochnia (Małopolskie, gm. Bochnia)

4 170 000 PLN (277 zł/m2)

11
-
15030 m2
-
15833881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26704921 15833881 Nieruchomość położona w Nowej Rudzie przy ul. Tuczyn o powierzchni 778 m² w skład której wchodzi działka nr 10510 zapisanej w księdze wieczystej SW2K000134107. Teren nieruchomości nierówny o nieregularnym kształcie, częśc...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

94 260 PLN (121 zł/m2)

-
-
778 m2
-