• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 968

15893428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne 3 pokoje po remoncie, oddzielna kuchnia 27911373 15893428 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63,36 m2, piętro 510 z windą, w budynku z 1981 r. Bemowo Lotnisko.Po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla singlasingielki lub pary, także gotowiec inwestycyjny pod wynajem. Meble ruchome do uz...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

935 000 PLN (14 385 zł/m2)

3
-
65 m2
1981
15893434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27911302 15893434 Twoje miejsce z własnym lasem - to idealna propozycja dla osób, które pragną uciec od miejskiego zgiełku i cieszyć się swobodą wypoczynku na własnym, zielonym terenie. Oferta skierowana jest do miłośników natury, ceniących sobie intymność i możliwość...

Zatory (Nowe borsuki) (Mazowieckie, gm. Zatory)

590 000 PLN (85 zł/m2)

-
-
6978 m2
-
15893443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27911255 15893443 O G Ł O S Z E N I E Działając zgodnie z art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2026 r. poz. 399) i § 13 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w spr...

Domaszowice (Nowa wieś) (Opolskie, gm. Domaszowice)

126 000 PLN

-
-
5200 m2
-
15893303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906810 15893303 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z pełną własnością, położone na 1. piętrze zadbanego budynku z windą, w doskonałej lokalizacji – w samym centrum Szczecina, tuż przy Parku Kasprowicza. To idealna propozycja dla osób, które chcą korzystać z uroków ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 900 PLN (9 630 zł/m2)

2
1
59.18 m2
2007
15891082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27885902 15891082 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Kakowskiego - w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Gocławia, tuż przy Parku nad Balatonem. Bezpośrednie sąsiedztwo parku, kameralna zabudow...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
-
60 m2
2001
15871603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27471850 15871603 Wykończone "pod klucz", 2 pokoje, miejsce postojowe, bez PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,84 m.kw usytuowane na parterze w Pabianicach. Budynek 4-piętrowy z windą, oddany do użytk...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

412 560 PLN (9 168 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15867733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27350405 15867733 Działka budowlana z możliwością podziału Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o łącznej powierzchni 7 409 m.kw położoną w Wymysłowie Francuskim gmina Dobroń. Do...

Dobroń (Dobroń) (Łódzkie, gm. Dobroń)

1 407 710 PLN

-
-
7409 m2
-
15867734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27350399 15867734 Działka pod zabudowę mieszkaniową, Kolumna - Łask BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1280 m.kw, położoną w miejscowości Łask w wyjątkowej i zacisznej części - Łask-Kolumna. Dojazd do działki drogą as...

Łask (Kolumna) (Łódzkie, gm. Łask)

261 120 PLN

-
-
1280 m2
-
15849574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje 46 m2 z ogródkiem Gd. Wrzeszcz 26974718 15849574 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,16 m2 z ogródkiem 90 m2 od strony północno- wschodniej z widokiem na las. Budynek wybudowany w 2024 roku, lokal w stanie deweloperskim- do własnej aranżacji. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salo...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

690 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
1
46 m2
2024
15893430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa funkcjonalne pokoje z ogródkiem 27911387 15893430 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty:idealnie zlokalizowaneblisko linii tramwajowej oraz autobusowej2 km od morza funkcjonalne i ustawne idealne dla singla lub p...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

730 000 PLN (15 208 zł/m2)

2
-
48 m2
1979
15893438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911246 15893438 Opis:Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina — Gumieńce. Nieruchomość z 2020 roku, wykończona według projektu architekta wnętrz, gotowa do zamieszkania bez żadnych nakładów finanso...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 150 000 PLN (14 742 zł/m2)

4
-
78.01 m2
2020
15868014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe*Blisko Dworca PKP*Parter*Tczew*Młyńska 27361857 15868014 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Parter - Tczew, ul. Młynska 7Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w zadbanym, 3-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym w Tczewie, przy ul. Młynskiej 7.Całkowita powierzchnia Nieruchomoś...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

293 000 PLN (5 980 zł/m2)

2
1
49 m2
1950