• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 951

15878370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594885 15878370 Nie przegap okazji, aby zainwestować w ziemię w tak wyjątkowym miejscu. Ta działka budowlana w Kampinosie to idealne miejsce na zrealizowanie Twoich marzeń o własnym domu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na obejrzeni...

Kampinos A (Mazowieckie, gm. Kampinos)

180 000 PLN (174 zł/m2)

-
-
1036 m2
-
15878367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594882 15878367 Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu, ta działka z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nie przegap okazji i skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację tego wyjątkowego miejsca. Zapraszamy do kontaktu!W pobliżu ...

Kampinos A (Mazowieckie, gm. Kampinos)

175 000 PLN (175 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15870337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27427145 15870337 Na sprzedaż nieruchomość o ogromnych możliwościach adaptacyjnych w Przasnyszu. To Ty decydujesz, jak ją wykorzystasz budynek został zaprojektowany tak, by bez problemu łączyć funkcje mieszkalne z komercyjnymi lub w całości służyć jednej z nich.Trzy ...

Przasnysz (Mazowieckie, gm. Przasnysz)

449 000 PLN (3 207 zł/m2)

5
-
140 m2
1962
15864807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27274210 15864807 2 pokoje - 41 m² - 1 piętro - Gotowe do wejściaNa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,03 m², idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal po remoncie, gotowy do zamieszkania praktycznie od zaraz bez konie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

199 000 PLN (4 854 zł/m2)

2
1
41 m2
1945
15864409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27267277 15864409 Wyjątkowe i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 60,90 m², położone w samym sercu dzielnicy Gołonóg, to propozycja idealnie łącząca funkcjonalność z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Lokal usytuowany jest na poszukiwanym trzecim piętrze wi...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

440 000 PLN (7 333 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15850431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26996346 15850431 Wyjątkowe mieszkanie 75 m² z dużym tarasem Polesie, ul. Żeligowskiego garaż apartamentowiecNa sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m², położone w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji w Łodzi dzielnica Polesie, ul. Że...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

770 000 PLN (10 267 zł/m2)

3
1
75 m2
2013
15850195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26989968 15850195 Marzysz o własnym, komfortowym mieszkaniu blisko centrum Warszawy, a jednocześnie w spokojnej okolicy?Ta kawalerka to idealne połączenie funkcjonalności, nowoczesnego wykończenia i doskonałej lokalizacji.Idealna propozycja dla singla, pary lub inwest...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (20 893 zł/m2)

1
1
28 m2
1961
15849586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26974723 15849586 Na sprzedaż działka budowlana nr 1288 w miejscowości ObkasPrzedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 1288, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Obkas. Działka posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorod...

Obkas (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kamień Krajeński)

79 900 PLN (66 zł/m2)

-
-
1216 m2
-
15846779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26893300 15846779 Na sprzedaż duże, przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 78,63m2. Lokal położony jest w doskonałej lokalizacji miasta Siedlce, na zielonym, cichym osiedlu przy ul. Poznańskiej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze, trz...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

620 000 PLN (7 949 zł/m2)

4
1
78 m2
1994
15840707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26784025 15840707 NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA O POW. 10 377 M2 W LUDWINOWIE ZEGRZYŃSKIM - POWIAT LEGIONOWSKI - GMINA SEROCKŚwietna lokalizacja - spokojna okolica domów jednorodzinnych, w pobliżu DK62 i obwodnicy SerockaProjekt architektoniczny zakłada...

Ludwinowo Zegrzyńskie (Mazowieckie, gm. Serock)

1 150 000 PLN (111 zł/m2)

-
-
10376 m2
-
15840655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26780920 15840655 Małe jednopokojowe mieszkanie skierowane dla singla lub pary szukającej wygodnego gniazdka z widokiem na zieleń (nie na inne bloki).Znajduje się na 3 piętrze w wysokim bloku w Bielsku-Białej na osiedlu Wojska Polskiego przy ul.Podchorążych.Ładny zadb...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

262 222 PLN (8 194 zł/m2)

1
1
32 m2
1975
15824340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26721141 15824340 Sprzedaję 2 pokojowe mieszkanie w urokliwej części Żoliborza w bezpośredniej bliskości do Kępy Potockiej. Ta lokalizacja to raj dla rodzin z Dziećmi oraz osób mających czworonożne pociechy. Wokół lokalizacji nieruchomości mnóstwo zieleni, ścieżek row...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

743 000 PLN (15 163 zł/m2)

2
1
49 m2
1968