• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 954

15865772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 362 m2 z potencjałem na firmę | 2 mieszkania 27305222 15865772 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 362,60 m2 położony w spokojnej i zielonej części Gdyni Chwarzno-Wiczlino. N...

Gdynia (Wiczlino) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 999 999 PLN (5 510 zł/m2)

10
5
363 m2
2004
15861575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27208168 15861575 Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

821 238 PLN (13 919 zł/m2)

3
2
59 m2
2026
15780733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25813149 15780733 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Nieruchomość:Nowoczesny dom o powierzchni ok. 110,32 mkw.z dużym ogrodem na kameralnym osiedlu to idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfortu i spokoju. Przestronne wnętrza z prywatnym ogródki...

Bogdaszowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

775 797 PLN (7 053 zł/m2)

4
2
110 m2
2027
15758476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25322825 15758476 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Nieruchomość:Nowoczesny dom o powierzchni ok. 110,32 mkw. na kameralnym osiedlu to idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfortu i spokoju. Przestronne wnętrza z prywatnym ogródkiem dają możliwo...

Bogdaszowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

684 159 PLN (6 220 zł/m2)

4
2
110 m2
2027
15723606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24634454 15723606 Trzypokojowa nieruchomość na klimatycznym Ostrowie Tumskim, przy placu Katedralnym. Po generalnym remoncie, dostępna od zaraz. Opiekun oferty:Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Ostrów Tumski to wizytówk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (19 212 zł/m2)

3
1
52 m2
1905
15704604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24268110 15704604 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum. W pobliżu parki, sklepy, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej. Idealne dl...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

403 759 PLN (12 617 zł/m2)

2
1
32 m2
2026
15661528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23485303 15661528 Działka numer 2313, zlokalizowana w Bydgoszczy, w dzielnicy Fordon, przy ulicy Bieszczadzkiej o powierzchni 1574 m². MPZP przewiduje zabudowę jednorodzinną ( symbol MN) Lokalizacja: Działka położona jest w spokojnej, rozwijającej się części...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 200 PLN

-
-
1574 m2
-
15889899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w Bietowie blisko jezior i lasu 27864497 15889899 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Bietowo, gmina Lubichowo, powiat starogardzki, województwo pomors...

Bietowo (Pomorskie, gm. Lubichowo)

125 000 PLN

-
-
1044 m2
-
15888353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27810244 15888353 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą propozycją dla osób szukających harmonii między spokojem podm...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

442 993 PLN (11 973 zł/m2)

2
1
37 m2
2027
15884368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27699850 15884368 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą propozycją dla osób szukających harmonii między spokojem podm...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

476 659 PLN (11 626 zł/m2)

2
1
41 m2
2027
15869324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27406458 15869324 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem do dużego miasta. Miejscowość wyróżnia się nowoc...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 053 300 PLN (7 802 zł/m2)

5
1
135 m2
2026
15858312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27146249 15858312 Na sprzedaż działka o powierzchni 1085 m2 , zlokalizowana w północnej części Kielc przy ul. Radomskiej, w atrakcyjnej okolicy. Nieruchomość w kształcie trapezu o wymiarach ok. 21 x 49 x 21 x 74 [m]. Działka w pierwszej linii, z dojazdem drogą asf...

Kielce (Świętokrzyskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

997 000 PLN

-
-
1085 m2
-