• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 997

15730669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24782538 15730669 Grzybowo to miejscowość letniskowa położona nad morzem bałtyckim o charakterze turystyczno- wypoczynkowym, doskonale skomunikowana z Kołobrzegiem. Na sprzedaż działka budowlana, niezabudowana o pow. 1.028 m2 położona przy ul. Bursztynowej, w kształci...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

459 000 PLN

-
-
1028 m2
-
15890384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27876178 15890384 Przedmiotem sprzedaży jest piękna nieruchomość usytuowana w malowniczej miejscowości Ińsko. Dom całoroczny, wybudowany z solidnych materiałów w 2000 roku, posadowiony jest na działce o powierzchni 1250 m². Teren jest w pełni zagospodarowany, posiada ...

Ińsko (Zachodniopomorskie, gm. Ińsko)

1 150 000 PLN (6 216 zł/m2)

4
2
185 m2
2000
15876305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 2 27535230 15876305 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Segment nr 2 o powierzchni 104,26 m2 z ogródkiem 64,82 m2 na działce 171 m2. Dom aktualni...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15869993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27414863 15869993 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISzukasz komfortowego domu w prestiżowej lokalizacji Świnoujścia?Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony przy ul. Legionów – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta. ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 890 000 PLN (13 796 zł/m2)

4
-
137 m2
-
15869948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! 3 Pokoje/winda/Obłuże 27412086 15869948 OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI:budynek z windą, świeżo po remoncie klatki schodowej, docieplony i odmalowanyduży balkonfunkcjonalny układ z oddzielną kuchnią z oknem i dwiema osobnymi sypialniamiparking wyłącznie dla mieszkańców przed...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

519 000 PLN (9 981 zł/m2)

3
-
52 m2
1980
15866703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kowale - 2 pokoje - do wprowadzenia - balkon 27326699 15866703 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Mieszkanie w pełni wykończone - gotowe do zamieszkania od zaraz,- funkcjonalny układ - 2 pokoi na optymalnym metrażu ok. 43 m²,- duży balkon zapewniający dodatkową przestrzeń do wypoczynku,- spokojna, rozwijająca się okolica,- s...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

499 000 PLN (11 881 zł/m2)

2
-
42 m2
2015
15893528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostróda Grunwaldzka 19 - lokal użytkowy Nr 1 27913520 15893528 Lokal Nr 1 w Ostródzie przy ul. Grunwaldzkiej 19, w budynku wolnostojącym, posadowionym na działce 109 o pow. 547 m2, wykonanym z cegły, przed rokiem 1939, ocieplony, udział 12 do części wspólnych budynku i gruntu.Wyodrębniony lokal Nr 1, dwupoziomow...

Ostróda, ul. Grunwaldzka 19

799 000 PLN (4 626 zł/m2)

10
-
172.73 m2
-
15893519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913519 15893519 3 pokoje 57 m² Wola Duchacka ul. Klonowica m. postojowe OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 3. piętrze w budynku z 2014 roku przy ul. Klonowica , w dzielnicy...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (14 895 zł/m2)

3
-
57 m2
2014
15893524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913517 15893524 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam serdecznie,mam do zaoferowania, jasne, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.Pełna własność z Księgą Wieczystą.Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kr...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 500 PLN (9 988 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15893523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913516 15893523 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,5 m², położone przy ul. Rojnej w Łodzi. Lokal gotowy do wprowadzenia – idealny zarówno dla pary, singla, jak i pod inw...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

480 000 PLN (10 213 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15893522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27913515 15893522 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana blisko morza - Ustka, ul. Brzozowa Marzysz o budowie domu nad morzem lub szukasz bezpiecznej nieruchomości inwestycyjnej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na polskim wybrzeżu? Ta oferta je...

Ustka (Ustka) (Pomorskie, gm. Ustka)

649 000 PLN

-
-
1095 m2
-
15893520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27913513 15893520 Atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana na intensywnie rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych w Gryfinie. Nieruchomość o pow.870 m2, znajdująca się w otoczeniu nowej zabudowy mieszkaniowej, a także terenów zielonych, w bliskiej okolicy p...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

180 000 PLN

-
-
870 m2
-