• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 980

15637465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22983959 15637465 DUŻA OBNIŻKA CENY! Teraz tylko 980 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowy dom, w pełni umeblowany, nie wymagający wkładu finansowego. Nieruchomość położona jest w zacisznej okolicy w Łagowie przy ul. Kwiatowej. Bud...

Łagów (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

980 000 PLN (8 448 zł/m2)

5
2
116 m2
-
15893442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27911249 15893442 Świetnie zlokalizowana kawalerka - idealna jako pierwsze mieszkanie lub jako mieszkanie inwestycyjne. W pobliżu PUM, co generuje pewnego najemcę.Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.Mieszkanie położone jest na 5 piętrze ocieplonego bloku z 1996 ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (9 641 zł/m2)

1
-
36.2 m2
1996
15883166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673580 15883166 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Szukasz dużego trzypokojowego mieszkania? Zależy Ci na bliskości najważniejszych punktów użyteczności publicznej?Nie szukaj dalej!Mieszkanie przy ul. Pocztowej, okolica cicha i spokojna. Lokal znajduje się ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 191 zł/m2)

3
1
60.92 m2
1909
15877139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
złoty adres| 3 pokoje z balkonem| pasaż chełmski 27562456 15877139 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie 3 pokoi, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku-  idealne połączenie komfortu i prywatności. Codzienne zakupy, szybka kawa, usługi czy spontaniczne wyjście- tutaj nie tracisz czasu na dojazdy. Wsz...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

720 000 PLN (11 429 zł/m2)

3
1
63 m2
1987
15875997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27527724 15875997 Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Zgierza – przy ulicy Północnej. To propozycja dla osób, które szukają solidnego domu z dużym ogrodem, a jednocześnie chcą mieć wpływ na ostateczny wygląd i ...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

549 000 PLN (4 946 zł/m2)

5
1
111 m2
1960
15849720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje z ogródkiem Gdańsk ul. Olimpijska 26979665 15849720 Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 z ogródkiem przy ul. Olimpijskiej. Mieszkanie położone na parterze budynku znajdującego się na osiedlu Habenda, wybudowanego przez znanego, trójmiejskiego dewelopera Allcon w Gdańsku (dzielnica...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

559 000 PLN (12 422 zł/m2)

2
1
45 m2
2013
15887509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784752 15887509 ul. ŁódzkaNowoczesne, bardzo ładne, po gruntownym remoncie dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o pow. 52,10 mkw. z balkonem w bloku z 1961 roku z ładnym widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym skła...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

715 000 PLN (13 750 zł/m2)

2
1
52 m2
1961
15876254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak blisko PKM 27533733 15876254 LOKALIZACJA:Niestępowo to malownicza wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo. Usytuowana zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Gdańska, stanowi doskonałe połączenie bliskości aglomeracji trójmiejskiej z urok...

Niestępowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

789 000 PLN (8 394 zł/m2)

5
1
94 m2
2025
15875655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526184 15875655 Działka budowlana w pierwszej linii brzegowej – Stare Kramsko, jezioro Wojnowskie! Wyjątkowa oferta dla osób szukających miejsca z bezpośrednim dostępem do wody i prywatnej przestrzeni do wypoczynku. Działka nr 4014 o powierzchni 0,1286 ha położona j...

Stare Kramsko (Lubuskie, gm. Babimost)

350 000 PLN

-
-
1286 m2
-
15863629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniaki w stanie deweloperskim! 27253848 15863629 I etap 3 bliźniaki koniec inwestycji  planowany na 4 kwartał 2026 ! Ceny od 899 000 do 939 000 w zależności od wyboru budynku.Zapraszam na prezentację i wybór domu dla siebie !LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w urokliwej miejscowości Czaple na ...

Czaple (Pomorskie, gm. Żukowo)

899 000 PLN (7 250 zł/m2)

5
1
124 m2
2026
15814623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26635618 15814623 Dobra lokalizacja blisko morza tylko ok. 1 km !Oferta sprzedaży mieszkania w Kołobrzegu na osiedlu millennium ul. KupieckaMIESZKANIENa sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 61 m, położone na 1. piętrze w budynku 10-pięt...

Kołobrzeg (Millennium) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (8 833 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15715016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24482250 15715016 Prezentujemy do sprzedaży segment bliźniaka o pow. 250 m2 wykonany w systemie tradycyjnym z dachem dwuspadowym kryty dachówką ceramiczną Braas. Nieruchomość usytuowana w dzielnicy Gumieńce posadowiona na dużej zagospodarowanej działce o pow..4...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 980 000 PLN (7 920 zł/m2)

6
3
250 m2
2004