• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 977

15266051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14224316 15266051 Na sprzedaż, dom wolnostojący dwukondygnacyjny, Wądół, gmina Kołczygłowy, 999.000 ,-PLN Link do filmu: https:youtu.bepIMBFMBHx0E Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom w cichej okolicy, idealny do prowadzenia pensjonatu. Nieruchomość o ł...

Wądół (Pomorskie, gm. Kołczygłowy)

999 000 PLN (2 461 zł/m2)

8
1
406 m2
1930
15893543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna | ul. Zabłudowska | 1.1 U, MN 27913728 15893543 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 994 m² zabudowana domem jednorodzinnym i budynkami gospodarczymi, położona w Białymstoku przy ul. Zabłudowskiej 9.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (oz...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

790 000 PLN (795 zł/m2)

2
-
994 m2
1955
15893535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913690 15893535 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Loteryjki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,31m2 składa się z:-Pokój dzienny z aneksem kuchenn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (11 958 zł/m2)

3
1
64.31 m2
2025
15893537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27913685 15893537 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Krochmalnej w prestiżowej inwestycji Browary WarszawskieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (30 000 zł/m2)

1
1
33 m2
2019
15890506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879116 15890506 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Pomigacze, gmina Turośń Kościelna, składająca się z dwóch działek geodezyjnych nr 3564 oraz 3574 o łącznej powierzchni 1718 m². Działka ma regularny, bardzo ustawny kształt o wymiar...

Pomigacze (Podlaskie, gm. Turośń Kościelna)

308 000 PLN

-
-
1718 m2
-
15887567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27786556 15887567 Polecam funkcjonalne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie z przecudnym widokiem na Kamionkowskie Pola Elekcyjne i malowniczy Park Skaryszewski oraz panoramę miasta, a doskonałe skomunikowanie zapewnia szybki dojazd do wielu miejsc Warszawy (do Centrum doje...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (18 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15852439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27032786 15852439 Gliwice - ul. Poniatowskiego 3 pokoje 61 m2 balkon 10 m2 kamienica po termomodernizacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,07 m2 , położone na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Poniatowskiego w Gliwicach. Budyne...

Gliwice (Zatorze) (Śląskie, gm. Gliwice)

359 000 PLN (5 885 zł/m2)

3
-
61 m2
1935
15849887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26982185 15849887 MIKOŁÓW 3377 m² TERENU INWESTYCYJNEGO BUDYNEK USŁUGOWY PLAC DLA FIRM Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość inwestycyjna w Mikołowie Bujakowie, przygotowana pod działalność gospodarczą. Teren o powierzchni 3377 m² wra...

Mikołów (Bujaków) (Śląskie, gm. Mikołów)

1 150 000 PLN (9 055 zł/m2)

11
-
127 m2
2020
15846377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26884587 15846377 Komfortowy dom po przebudowie duża działka 843m2 garaż 2-stanowiskowy Tarnowskie Góry, Strzybnica Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Tarnowskich Gór przy ul. Zag&am...

Tarnowskie Góry (Strzybnica) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 290 000 PLN (4 175 zł/m2)

6
-
309 m2
2010
15812019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26454394 15812019 Parterowy dom z ogrodem w Bojszowach Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Bojszów. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodnym funkcjonowaniu na jednym poziomie, bez...

Bojszowy (Śląskie, gm. Bojszowy)

850 000 PLN (6 439 zł/m2)

4
-
132 m2
2025
15801802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26250720 15801802 Mieszkania z ogrodem. Pyskowice ul. Mickiewicza 11. Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 90,79 m² , usytuowany na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego , dwulokalowego położony na działce o pow. 675 m2. Podpiwniczo...

Pyskowice (Śląskie, gm. Pyskowice)

249 000 PLN (2 767 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15801027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26224284 15801027 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Poniszowice, ul. Parkowa. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,56 m2 , zlokalizowane w wielorodzinnym budynku przy ul. Parkowej w Poniszowicach. Budynek składa się z 3 klatek schodowych . W...

Poniszowice (Śląskie, gm. Rudziniec)

190 000 PLN (3 585 zł/m2)

2
-
53 m2
-