• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 903

15884635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27707991 15884635 Są takie miejsca, gdzie czas zwalnia.Gdzie cisza naprawdę istnieje.W miejscowości Typin, w otoczeniu natury i ciszy, znajduje się siedlisko, które daje coś więcej niż przestrzeń daje spokój, oddech i poczucie bycia u siebie.Na ponad hektarowej dział...

Typin (Lubelskie, gm. Tomaszów Lubelski)

590 000 PLN (4 917 zł/m2)

4
1
120 m2
1950
15893484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27913501 15893484 Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży działki w Toporzysku gm. Zławieś Wielka powiat toruński . Nieruchomość znajduje się bardzo dobrej lokalizacji, na osiedlu domków jednorodzinnych przy asfaltowej drodze . Obok działki znajduje si...

Toporzysko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

170 000 PLN

-
-
900 m2
-
15884063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694179 15884063 Są mieszkania, które oglądasz… i są takie, w których zostajesz na dłużej przy oknie.To jest właśnie ten drugi przypadek. Na 10. piętrze, z balkonem, który otwiera przestrzeń i daje poczucie oddechu — bez zaglądania sąsiadom w okna. Widok robi klimat ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (8 313 zł/m2)

2
1
48 m2
1976
15818953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26643755 15818953 12 bliźniaka w stanie deweloperskim w Pruszkowie ( Żbików ) Powierzchnia całkowita - 184m , garaż 19,1m. 3 sypialnie, salon, garderoba, 2 łazienki, kuchnia, spiżarnia. Budynek odebrany w 2012 roku.Działka 627m taras 25m, balkon ok 5m.Woda, prąd , gaz...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 449 000 PLN (8 782 zł/m2)

4
2
165 m2
2012
15772046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25600234 15772046 DREWNIANY DOM 9 POKOIDZIAŁKA 5576 m² WIDOK NA TATRYDURSZTYN, UL. DŁUGA 1Na sprzedaż przestronny, drewniany dom wolnostojący położony w malowniczym Dursztynie. Nieruchomość usytuowana na dużej, pięknie zagospodarowanej działce, która oferuje nie tyl...

Dursztyn (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

1 390 000 PLN (4 964 zł/m2)

12
4
280 m2
2001
15870846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27441458 15870846 Opiekun Oferty Robert Kordowski602 101 602Nr licencji PFRN 22980Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanieOTOCZENIE NIERUCHOMOŚCINieruchomość znajduje się w północno-wschodniej części Wrocławia. Bardzo przyjazna lokalizacja z licznymi terenami spacerowymi. W b...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

429 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15810923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26424606 15810923 Na sprzedaż działka o powierzchni 16 300 m2 , położona w Bugaju, gm. Bliżyn, pow. skarżyski. Działka położona w pierwszej linii w stosunku do asfaltowej drogi gminnej. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: - przedni fr...

Bugaj (Świętokrzyskie, gm. Bliżyn)

130 000 PLN

-
-
16300 m2
-
15781521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25829912 15781521 Do sprzedaży oferowane jest prawo własności lokalu użytkowego oznaczonego nr 1, o powierzchni 868,3 m2, usytułowanego na trzech kondygnacjach (piwnica, parter, piętro) w budynku zlokalizowanym w Kłodzku przy pl. Bolesława Chrobrego 20, 20A, 20B. Z ...

Kłodzko (Dolnośląskie, gm. Kłodzko)

1 545 000 PLN (1 779 zł/m2)

1
-
868.3 m2
-
15893485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913508 15893485 Na sprzedaż designerski, klimatyzowany apartament położony na parterze, z bezpośrednim wejściem od cichego, zielonego dziedzińca. Wysoki standard wykończenia, mieszkanie zostało zaprojekowane przez renomowane studio projektowe. Przestronny salon z...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 275 000 PLN (28 977 zł/m2)

2
-
44 m2
2020
15893483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913500 15893483 Wyłącznie w naszym Biurze Nieruchomości - na sprzedaż przytulne mieszkanie w centrum Białych Błot - blisko miasta! Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ekonomiczne mieszkanie o przemyślanym układzie pomieszczeń, położone w spokojnej okolicy, tuż pr...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

448 000 PLN (7 593 zł/m2)

3
-
59 m2
2006
15882148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27658010 15882148 Nowoczesne mieszkanie 75 m² - Kraków, Kliny, ul. Małysiaka Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m², położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2020 roku, w spokojnej i zielonej częśc...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 030 000 PLN (13 733 zł/m2)

3
-
75 m2
2020
15848260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935168 15848260 Mieszkanie o powierzchni 65,6m2 znajdujące sie na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1972 roku.Budynek ocieplony, klatki schodowe czyste.Mieszkanie składa się z:- salon (18 m2) z wyjściem na balkon (z balkonu widok na tereny zielone)- sypialnia (8,5 m2)...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (15 244 zł/m2)

3
1
65.6 m2
1972