• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 907

15893517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-pokojowe mieszkanie na Marinie Mokotów 27913314 15893517 Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 118 m2, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.Apartament jest umeblowany i wykończony, do zamieszkanie od zaraz.W skład apartamentu wchodz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 000 PLN (19 068 zł/m2)

4
2
118 m2
2005
15705340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom całoroczny blisko jeziora Sobącz 24279538 15705340 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYBliskość jeziora (około 400 m) - idealne miejsce dla miłośników wędkowania, kąpieli, sportów wodnych i relaksu nad wodą.Cicha...

Sobącz (Pomorskie, gm. Liniewo)

699 000 PLN (7 516 zł/m2)

3
2
93 m2
2022
15389922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny dom w Lubaniu! 17473183 15389922 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Lubaniu!Możliwość zamiany na mieszkanie, z dopłatą! Nieruchomość:Oferuj...

Lubań (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

699 000 PLN (6 472 zł/m2)

3
2
108 m2
2015
15893391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 2-pokojowe w świetnej lokalizacji. 27910111 15893391 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 32,3 m², położonego na 3. piętrze w wieżowcu z windą, na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Mokre w Toruniu.  Mieszkanie jest zadbane, dobr...

Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

355 000 PLN (11 094 zł/m2)

2
1
32 m2
1977
15886378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z pozwoleniem na budowę! 27755995 15886378 Działka z pozwoleniem na budowę -  gm. Sobolew, powiat garwolińskiRzadka okazja! Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m² w gminie Sobolew, powiat garwoliński. Posiada pozwolenie na budowę - gotowa do realizacji domu jednorodzinnego bez długich form...

Sobolew (Mazowieckie, gm. Sobolew)

130 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15849953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na skraju lasu, jak w domu 26983124 15849953 OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie bezczynszowe!- ogródek - kominek- przestronne dwupoziomowe mieszkanie - garaż (dodatkowo płatny 50 000 zł.)- duża piwnica- kameralny budynek- sąsiedztwo lasuCharakterystyka:Lokal dwukondygna...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

799 000 PLN (8 780 zł/m2)

3
-
91 m2
2007
15893688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27916078 15893688 Mieszkanie z dużym balkonem z pięknymi widokami, położone w zadbanym wysokim bloku na Os. Słonecznym.Lokal do remontu, co daje wielkie możliwości aranżacyjne - możliwość wyremontowania wg swojego wymarzonego standardu!ATUTU MIESZKANIA:-duże pomieszcz...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (8 061 zł/m2)

2
1
49 m2
1977
15886377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna w pięknej okolicy! 27755990 15886377 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolną na sprzedaż -  gm. Lipsko, powiat LipskiNa sprzedaż atrakcyjna działka rolna, położona w miejscowości Tomaszówka, gmina Lipsko, powiat Lipski. To propozycja dla osób szukających gruntu w spokojnej, ...

Tomaszówka (Mazowieckie, gm. Lipsko)

32 598 PLN

-
-
5433 m2
-
15893393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 92 m², 3 pokoje, balkon, garaż 27910110 15893393 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 92,37 m², położonego na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2019 roku, w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Poznania. Nieruchomość łączy wysoki stand...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 520 000 PLN (16 522 zł/m2)

3
2
92 m2
2019
15887591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787663 15887591 Zadbane mieszkanie 2-pokojowe w okolicach Placu Kilińskiego. Lokal o powierzchni 33,2 m kw. położony na wysokim parterze przedwojennej kamienicy.ATUTY MIESZKANIA:-kompaktowa powierzchnia idealna dla singla-zadbane pomieszczenia-kuchnia z oknem-łazie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

305 000 PLN (9 187 zł/m2)

2
1
33.2 m2
1891
15877593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Ursynów 27574076 15877593 Wyjątkowa okazja na Twoją wymarzoną inwestycję! Sprzedam działkę budowlaną w sercu Ursynowa - spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym dojazdem do centrum Warszawy (ok. 15 min autem do Metra Wilanowska oraz Metro Imielin). Bliskość szkół, sklepów (np...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 000 PLN

-
-
2031 m2
-
15893684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27916054 15893684 Ogrodzona działka 2245 m² na sprzedaż ul. Młyńska, Mikołów Na sprzedaż: Nieruchomość komercyjna w ścisłym centrum Mikołowa Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę zakupu obiektu o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowaneg...

Mikołów (Centrum) (Śląskie, gm. Mikołów)

2 490 000 PLN

-
-
2245 m2
-