• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 913

15881063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27622199 15881063 FUNKCJONALNY SEGMENT Z OGRÓDKIEM 120 m² BIAŁOŁĘKA DWORSKA OGRODY PRZYJACIÓŁNa sprzedaż komfortowy segment środkowy o powierzchni ok. 80 m² użytkowej (ok. 120 m² całkowitej), położony na kameralnym osiedlu Ogrody Przyjaciół na warszawskiej Białołęc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
-
120 m2
2020
15850433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26996340 15850433 Działka budowlana o powierzchni 3200 m², położona w wyjątkowo spokojnej i zielonej części Warszawy Białołęka Dworska,Nieruchomość znajduje się w otoczeniu lasu, co zapewnia ciszę, prywatność oraz bezpośredni kontakt z naturą. To idealna propozycja d...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (484 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15830525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674129 15830525 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Metro Słodowiec 47 m² Idealne pod inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na 1. piętrze w 4-piętrowym, zadbanym bloku z 1968 roku. Nieruchomość idealnie sprawd...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

765 000 PLN (16 277 zł/m2)

3
1
47 m2
1964
15823473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633205 15823473 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie developerskim, położony w malowniczej okolicy, wśród lasów i sosnowych pagórków, na ul. Dębowej 4 w Warszawie, tuż przy granicy Jabłonny. Dom, wybudowany w 2025 roku, oferuje przestronną powierzchnię, której c...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
2
120 m2
2025
15735595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24858378 15735595 Polecamy piękny dom w górach w miejscowości Rajcza.Wysoki standard wykończenia. Dom do zamieszkania od zaraz.Kompletnie wyposażona kuchnia (zabudowa meblowa i sprzęty AGD).Meble ruchome do uzgodnienia.Nieruchomość przemyślana w każdym calu. Energoosz...

Rajcza (Śląskie, gm. Rajcza)

998 000 PLN (5 871 zł/m2)

6
2
170 m2
2002
15598637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22146732 15598637 Niepowtarzalna okazja! Luksusowy apartament pod miastem w rezydencji Villa Toscana.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w prestiżowej rezydencji Villa Toscana Luxury Loft. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie elegancj...

Nowe Jaroszowice (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

590 000 PLN (6 782 zł/m2)

2
1
87 m2
1930
15871976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1,140 ha przy lesie Nad rzeką Wdą-Smolniki 27481594 15871976 Na sprzedaż działka rolno-rekreacyjna nr 161o powierzchni 1,140 ha w Smolnikach k. Wdy, gmina Lubichowo w Powiecie Starogardzkim 999000złMarzysz o ucieczce od zgiełku miasta i otoczeniu przyrody? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 1,140 ha w Smolnika...

Smolniki (Pomorskie, gm. Lubichowo)

99 900 PLN

-
-
11400 m2
-
15845169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowy 18 m² Gdańsk Przywidzka-TOP LOK. 26856071 15845169 Na sprzedaz lokal handlowo uslugowy 18 m² Gdansk ul Przywidzka 9Idealna okazja inwestycyjna Lokal handlowo uslugowy o powierzchni 18 m² polozony w jednej z najlepszych lokalizacji handlowych w GdanskuLokalizacja ktora pracuje na biznesul Przywidzka 9...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

115 000 PLN (6 389 zł/m2)

1
-
18 m2
-
15893694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27916468 15893694 Na sprzedaż nowa inwestycja dwóch budynków jednorodzinnych dwulokalowych zlokalizowanych w miejscowości Przęsocin.To zaledwie 5 minut do Polic i 15 min. do Centrum Szczecina. Autobus miejski bezpośredni w pobliżu nieruchomości.Przęsocin to miejscowoś...

Przęsocin (Zachodniopomorskie, gm. Police)

875 000 PLN (8 505 zł/m2)

5
2
102.88 m2
2026
15853580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27053257 15853580 Doskonale doświetlone! Z ekspozycją na trzy strony świata! Z przestrzenią do własnej aranżacji! To tylko niektóre atuty mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Marii 7 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Lipowa Ostoja. W miejscu, które łączy wygod...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 128 400 PLN (13 121 zł/m2)

3
1
86 m2
2009
15853333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27047837 15853333 Wyjątkowa i unikatowa posiadłość położona w Łazach (gminie Lesznowola) w odległości ok 20 minut od Warszawy, w sąsiedztwie zielonej Magdalenki i Lasu Sękocińskiego. Na rozległej, parkowej działce o powierzchni 30 014 mkw. znajduje się urokliwy staw, ...

Lesznowola (Łazy) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

16 900 000 PLN (18 778 zł/m2)

7
3
900 m2
2001
15841208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26788235 15841208 Wyjątkowy, unikatowy apartament o powierzchni 195,50 mkw położony przy Alei Wilanowskiej 259 D, dzielnicy Mokotów z własnym ogródkiem, blisko centrum. Stanowi to wyjątkowe połączenie ciszy, luksusu i świetnej lokalizacji.Jeśli marzysz o przestrzeni z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (13 282 zł/m2)

4
2
195 m2
1997