• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 959

15784385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25851676 15784385 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKI PRODUKCYJNO - USŁUGOWE przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej (asfaltowej), przewidziany zjazd do działek z drogi gminnej nr 8269;Działka nr 8275. Teren obiektów produkcyj...

Kielno (Pomorskie, gm. Szemud)

661 760 PLN (320 zł/m2)

-
-
2068 m2
-
15784383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25851673 15784383 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKI PRODUKCYJNO - USŁUGOWE przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej (asfaltowej), przewidziany zjazd do działek z drogi gminnej nr 8269;Działka nr 8278 pow. 2035m2. Teren obiekt...

Kielno (Pomorskie, gm. Szemud)

651 200 PLN (320 zł/m2)

-
-
2035 m2
-
15693451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24066193 15693451 Apartament nad Zatoką PuckąZ przyjemnością przedstawiamy Państwu nieruchomość na sprzedaż położoną w miejscowości Puck.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Pucka;- Nowoczesne i zamknięte os...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

486 401 PLN (8 533 zł/m2)

3
1
57 m2
2026
15688296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23983104 15688296 Atrakcyjna Nieruchomość w Dolnym Sopocie — 2 działki, dom do remontu, 950 m od plażyNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Dolnego Sopotu, w odległości zaledwie około 950 metrów spacerem od morza.Ofe...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

10 595 000 PLN (11 200 zł/m2)

-
-
946 m2
-
15673809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23715261 15673809 Gdańsk Jelitkowo - komfortowy Apartament blisko plaży i morza na sprzedaż. Lokalizacja doskonała: ok. 100m do pięknej i szerokiej plaży, tuż przy Parku Regana (wspaniałe tereny rekreacyjne), przy plaży park nadmorski, wzdłuż plaży trasa rowerowa, pro...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 366 360 PLN (36 197 zł/m2)

4
2
93 m2
2006
15629747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22833469 15629747 Apartament nad Zatoką PuckąZ przyjemnością przedstawiamy Państwu nieruchomość na sprzedaż położoną w miejscowości Puck.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Pucka;- Nowoczesne i zamknięte os...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

412 063 PLN (9 365 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15399930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17679422 15399930 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKI PRODUKCYJNO - USŁUGOWE przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej nr ..., przewidziany zjazd do działek z drogi nr ..;Teren obiektów produkcyjno - usługowych, działka o łączne...

Kielno (Pomorskie, gm. Szemud)

3 474 560 PLN (320 zł/m2)

-
-
10858 m2
-
15380492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17254796 15380492 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKA BUDOWLANA przy ul. Jarzębinowej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, dojazd do ul. Jarzębinowej (droga gminna) z ul. Leśnej - droga nr ...; Teren mieszkaniowy, w sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna ...

Kielno (Centrum kielna) (Pomorskie, gm. Szemud)

381 150 PLN (350 zł/m2)

-
-
1089 m2
-
15170918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11576899 15170918 Piękny apartament w Sierra Golf Apartments!ZaletyBardzo ciche i ciepłe mieszkanie na 1 piętrzeNowoczesny wystrójSzybkie wydanieOkolicaPętkowice znajdują się w bliskiej odległości od Wejherowa (3 minuty), co sprawia, że mieszkańcy mają dostęp do różny...

Pętkowice (Sierra golf resort) (Pomorskie, gm. Wejherowo)

700 000 PLN (13 208 zł/m2)

3
1
53 m2
2015
11844169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 470392 11844169 Na sprzedaż działka znajdująca się w miejscowości Paraszyno gm. Łęczyce. Paraszyno jest to niewielka miejscowość położona ok. 20 km od Wejherowa i 24 km od Lęborka.Posiada powierzchnię 59 200 m2. Działka jest częściowo porośnięta drzewami, posiada ni...

Paraszyno (Pomorskie, gm. Łęczyce)

549 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
59200 m2
-
12238315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 83913 12238315 Pięknie położone działki w Czersku, oddalone od centrum miasta ok.1000m. Miasto i gmina Czersk jest prężnie działającym ośrodkiem. Władze lokalne chętnie współpracują z inwestorami i są przyjazne dla mieszkańców gminy.Nieruchomość składa się z trzech...

Czersk (Mieszkaniowa) (Pomorskie, gm. Czersk)

2 500 000 PLN (157 zł/m2)

-
-
15939 m2
-
14354607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 53522 14354607 Ełganowo, miejscowość położona w gminie Trąbki Wielkie, powiat Gdańsk, 30 km od Gdańska, w pobliżu Postołowa (pole golfowe);W sąsiedztwie lasy.Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 2622 o pow. 8300m2. Działka ma bezpośredni dostęp do drogi gminnej. D...

Ełganowo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

539 500 PLN (65 zł/m2)

-
-
8300 m2
-