• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 928

15859123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27164419 15859123 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Nowy, funkcjonalny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Baninie. Spacer wirtualny: https:doroch.plbpbaninobanino.htmlDom o powierzchni całkowitej 147m2, użytkowej 128m2.Parter:1. Wiatrołap: 5,05 m22. Korytar...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 060 000 PLN (7 211 zł/m2)

5
2
147 m2
2025
15850610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26999966 15850610 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI • Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia dobry dojazd od każdej części Tró...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 850 000 PLN (11 563 zł/m2)

6
2
160 m2
2025
15839110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26738638 15839110 Dwupoziomowy apartament z tarasem Oliwa PiastowskaNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i stabilnych lokalizacji Gdańska – Oliwie, przy ul. Piastowskiej.Nieruchomość o powierzchni 103,16 m² zost...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 590 000 PLN (25 146 zł/m2)

4
2
103 m2
2016
15806121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26324181 15806121 Oferta bez prowizji Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kartuska• Lokalizacja: mieszkanie położone Gdańsku Jasieniu przy ul. Kartuskiej. Bdb. dojazd do centrum Gdańska, obwodnicy, lotniska.• Powierzchnia mieszkania 36m2m2 składa się z jednego pokoju z aneks...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

412 000 PLN (11 444 zł/m2)

1
1
36 m2
2025
15800621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26216180 15800621 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż lokal o powierzchni 83,37 m² położony na 3 piętrze nowoczesnej inwestycji w sercu Wrzeszcza Górnego. Lokal składa się z powierzchni open space, z miejscem na aneks kuchenn...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 459 000 PLN (17 578 zł/m2)

2
-
83 m2
2025
15796734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26127329 15796734 Oferta bez prowizji Nowy obiekt magazynowy z zapleczem biurowymhandlowym, położony w Chwaszczynie bezpośrednio przy trasie S6.Doskonały dojazd do Obwodnicy Trójmiasta, trasy S6, autostrady, a także łatwy dostęp do centrum Gdyni i Gdańska oraz do port...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

7 900 000 PLN (6 497 zł/m2)

1
-
1216 m2
2025
15778106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25742273 15778106 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Wolno stojący obiekt magazynowo-biurowy w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych.Nieruchomość położona na przeciwko osiedla Chwarzno Polanki. Centr...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 200 000 PLN (5 277 zł/m2)

12
-
1554 m2
2008
15705802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24287122 15705802 Działka mieszkaniowo-usługowa przy ul. Warszawskiej na gdańskim Ujeścisku.Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dopuszczającym wszelkie rodzaje budownictwa mieszkaniowego.Parametry zabudowy:- powierzchnia zabudowy - maks. 4...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

800 000 PLN (784 zł/m2)

-
-
1021 m2
-
15678144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23809337 15678144 Lokal biurowo-użytkowy w sercu Gdyni – ul. StarowiejskaJeśli szukasz przestrzeni, która łączy prestiżową lokalizację z funkcjonalnością, ten lokal przy ul. Starowiejskiej w Gdyni jest idealnym wyborem.Opis nieruchomości:Lokal o powierzchni 87,5 m² zn...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

875 000 PLN (10 057 zł/m2)

3
-
87 m2
1999
15621215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22619494 15621215 Obiekt usługowy przy ul. Kryształowej w Borowie w gminie Kartuzy, 100m od drogi Gdańsk-Kartuzy.7km od Żukowa i od Kartuz, 18km od obwodnicy Trójmiasta.Dojazd do posesji drogą asfaltową.Powierzchnia działki to 2311mkw.Na działce znajduje się dwukondyg...

Borowo (Pomorskie, gm. Kartuzy)

1 599 000 PLN (3 514 zł/m2)

10
-
455 m2
1980
15602672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22235176 15602672 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (2 260 zł/m2)

5
-
2450 m2
-
15391351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17511751 15391351 Dworek w otulinie lasu.Rezydencja położona jest w Chwaszczynie - 2,5km od ulicy Oliwskiej, 1,5km od plaży nad Jeziorem Wysockim, 2,5km od przystanku PKM Gdańsk Osowa.Trasa budowanej Obwodnicy Metropolitalnej biegnie w odległości ok. 1km, a wjazd na n...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

2 990 000 PLN (7 766 zł/m2)

6
3
385 m2
2013