• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 962

15760739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25365511 15760739 Nieruchomości tworzą kompleks 100 graniczących ze sobą działek o łącznej powierzchni 272.496 m2. Działki w większości leżą na terenie płaskim, w części są ogrodzone. Tereny działek o numerach: 4275152, 4271146, 426792, 4275152, 201478, 3470...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

28 600 000 PLN (105 zł/m2)

-
-
272496 m2
-
15759971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25347212 15759971 NIeruchomość ma kształt nieregularny zbliżony do prostokąta. zabudowana budynkiem przemysłowym b. rozdzielni elektroenergetycznej. Nieruchomość nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Nieruchomość zlokalizowana jest w Wodzis...

Wodzisław Śląski (Wilchwy) (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

450 000 PLN (985 zł/m2)

-
-
457 m2
-
15758200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25314821 15758200 Nieruchomość obejmująca działki gruntu numer 287, 2882, 2883, 2884, 2885, 2886, 289, 290, 291, 292, 2932, 109628 o łącznej powierzchni działek gruntu 67.474 m2 położona jest w Wojkowicach w rejonie ul. Sucharskiego, we wschodniej, peryferyj...

Wojkowice (Śląskie, gm. Wojkowice)

7 085 000 PLN (105 zł/m2)

-
-
67474 m2
-
15756338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25251298 15756338 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 36,52 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 30A wraz z udziałem wynoszącym 19110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

49 000 PLN (1 361 zł/m2)

3
-
36 m2
-
15863923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27258404 15863923 Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Młyńskiej o nr działki 4051211, zapisanej w księdze wieczystej nr GL1Y001232363. Działka w kształcie nieregularnego wieloboku. Teren nieruchomości jest niezabudowan...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

280 000 PLN (7 zł/m2)

-
-
39410 m2
-
15863607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27253214 15863607 Sprzedaż działki gruntu nr 6 położonej w Katowicach, obręb Ligota w rejonie ul. Upadowej o powierzchni 19058 m², zapisanej w księdze wieczystej KA1K000429997. Przedmiotowa działka ma regularny kształt zbliżony do trapezu ...

Katowice (Załęże) (Śląskie, gm. Katowice)

2 287 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
19058 m2
-
15863494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250374 15863494 Nieruchomość położona w Sosnowcu w rejonie ulicy Śliwki o łącznej powierzchni 0,5290 ha, zapisana w księdze wieczystej nr KA1S000470787 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu, w skład której wchodzą działki 3252, 3420. ...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

199 000 PLN (38 zł/m2)

-
-
5290 m2
-
15863433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248692 15863433 Nieruchomość położona w Czechowicach-Dziedzicach w rejonie ul. Nad Białką o łącznej powierzchni 0,0334 ha, zapisana w księdze wieczystej KA1P000534801 w skład której wchodzi: 1) prawo użytkowania wieczystego niezabudowan...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

22 700 PLN (68 zł/m2)

-
-
334 m2
-
15863443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248690 15863443 Nieruchomości położone w Katowicach przy ul. Boya Żeleńskiego Katowice Kostuchna o łącznej powierzchni 343161 m² w skład których wchodzą działki gruntu nr 117147, 25713, 117047, 25613, 20713, 57997 zapisane w księgach wieczystych KA1K000385...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

5 900 000 PLN (17 zł/m2)

-
-
343161 m2
-
15751827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25146560 15751827 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 40,92 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Armii Krajowej 2a wraz z udziałem wynoszącym 40310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

68 000 PLN (1 700 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15751825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25146557 15751825 lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 53,23 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Palińskiego 2 wraz z udziałem wynoszącym 21010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 547 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15748120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25105546 15748120 lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 25,61 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 16 wraz z udziałem wynoszącym 21410 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

42 000 PLN (1 680 zł/m2)

1
-
25 m2
-